Bedava Program Oyun indir yukle

Instagram Mobil indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oy, Ortalama: 4,00 5)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 16 MB
Üretici : Instagram
Güncelleme : 3 sene önce
İşletim Sistemi : Android/Android Tablet

İlk kez IOS işletim sistemi tarafından uygulamaya çıkan, ardından Android işletim sistemi tarafından da piyasaya sürülen Instagram mobil, akıllı telefonlar ve tabletler tarafından kullanılabilen fotoğraf ve video paylaşma programıdır.

Instagram indir

Instagram Mobil Ne İşe Yarar?

Instagram mobile download edilmesi ücretsiz bir program olup hayattan kesitleri fotoğraf ve video şeklinde takipçilerle paylaşmak için kullanılan bir programdır.

Program içerisinde otomatik olarak bilinen fotoğraf filtreleme özelliği sayesinde, filtreleme efektlerinden biri seçilerek fotoğraf üzerinde uygulanmakta ve bu sayede fotoğraf daha güzel ve daha beğenilecek hale gelebilmektedir. Bu değişikliklerin uygulandığı fotoğraf kişinin profil sayfası üzerinde yer almakta ve onu takip eden diğer kişiler tarafından ana sayfa da görülebilmektedir. Bu fotoğraf veya videolara yorum yapabilmek mümkün olduğu gibi fotoğrafı beğenebilmek de Instagramın özellikleri arasında yer almaktadır.

Instagram mobile indirenler ve bu programı kullananlar takip ettiği diğer kişilerin paylaştığı fotoğraf ve videoları kendi ana sayfalarında görebilmekte ve paylaşılan bu gönderilere yorum veya beğeni bırakabilmektedirler.

Instagram programı içerisinde paylaşılacak fotoğraf, telefon galerisi içerisinden seçilebileceği gibi Instagram programı kullanılarak da çekilebilmektedir.

Instagram Mobil Özellikleri Nelerdir?

Instagram mobil download edilmesi ücretsiz bir uygulama olması sebebiyle büyük kitlelere ulaşmış ve kullanıcı sayısı milyonları aşmıştır. Programın en beğenilen özelliklerinden biri de Instagram üzerinde paylaşılan fotoğraf ve videoların Facebook, Twitter ve Swarm programları üzerinden paylaşılma imkânı sunmasıdır.

Program içerisinde paylaşılacak fotoğraflar telefon galerisinden seçilebilmektedir. Aynı zamanda Instagram içerisinde kendi kamerasını çalıştırma özelliği de bulunmaktadır. Telefonun kameraları kullanılarak çekilen bu fotoğraflarda ön ve arka kamera ayrı ayrı kullanılabilmektedir.

Yapılan son güncellemeler sayesinde Instagram mobil indirme sayısı da oldukça artmıştır. Özellikle direk mesaj özelliğinin eklenmesi, Instagram üzerinden alışveriş imkânını da olukça gündeme getirmiştir.

Programın Ekran Görüntüsü

 

Popüler Android Sohbet İletişim Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz