Internet Cafe Simulator
Internet Cafe Simulator

Internet Cafe Simulator

Internet Cafe Simulator APK indir, dünyanın en iyi internet kafesini kurabileceğiniz Internet Cafe Simulator internet kafe iş simülasyon oyununda iş yeri kurabilir ve yönetebilirsiniz. Internet...

Internet Cafe Simulator APK indir, dünyanın en iyi internet kafesini kurabileceğiniz Internet Cafe Simulator internet kafe iş simülasyon oyununda iş yeri kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Internet Cafe Simulator, popüler simülasyon oyunlarından birisidir. Milyonlarca indirilmeye ulaşan oyun, rakiplerinden oldukça farklı geliştirilmiş olup boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.

Internet Cafe Simulator oyunu özellikleri

Internet Cafe Simulator oyununda bir internet kafe işletmecisi olacaksınız. İşletmenizin her geçen gün daha geniş kitleye ulaşması ve batmaması için yapmanız gereken pek çok görev bulunmaktadır. Öncelikle bilgisayarların özelliklerinin mümkün olduğunca yüksek olmasına dikkat etmelisiniz. Elbette bunun için para kazanmanız gerekecektir.

Evinizi geçindirmek ve internet kafenizi geliştirmek için kazanacağınız miktarı arttırmak için müşterilerinizi iyi bir şekilde ağırlamanız gerekmektedir. Popüler oyunları satın almanız tercih edilirliğinizi artıracaktır. İnternet kafe iş simülasyonu oyununda ayrıca kripto para yatırımı yaparak müşterilerinizden aldığınız parayı daha iyi bir şekilde değerlendirebilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki kripto paralar her zaman kazançlı olmayabilir. Zarara da geçebilirsiniz.

Internet Cafe Simulator APK Android dosyasını indirip daha kısa sürede yüksek miktarda para kazanmak istiyorsanız illegal işler yapmanız mümkündür. Ancak yakalandığınız takdirde yüksek miktarda cezalar ödeyebilirsiniz. Oyunda kendi stratejinizi belirleyebilirsiniz. Eğer doğru yolu izlerseniz iflas etmez ve kazancınızı arttırırsınız.

Internet Cafe Simulator apk indir

İnternet kafe iş simülasyon oyununda şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok etkinliğin ve insanın bulunduğu oyundur. Internet Cafe Simulator APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip internet yöntenerek evinizin ve dükkanınızın kirasını ödeyebilirsiniz. Oyundaki en önemli hususlardan birisi de müşteri memnuniyeti olduğunu unutmamalısınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *