IPTV Smarters Pro

IPTV Smarters Pro

IPTV Smarters Pro APK indir, canlı yayın kanallarını izleyebileceğiniz IPTV Smarters Pro Android TV, dizi ve film izleme uygulamasıdır. Canlı yayını durdurma ve...

IPTV Smarters Pro APK indir, canlı yayın kanallarını izleyebileceğiniz IPTV Smarters Pro Android TV, dizi ve film izleme uygulamasıdır. Canlı yayını durdurma ve devam ettirerek izleyebilirsiniz.

IPTV Smarters Pro, bir medya oynatma olup mobil cihazınızdan video içerikleri izlemenizi sağlamaktadır. Uygulamayı cihazınıza APK dosyası sayesinde yükleyebilirsiniz. Öncelikle ücretsiz şekilde IPTV Smarters Pro APK dosyasını indirmelisiniz. Daha sonra cihazınızın izinlerini kontrol etmeli ve üçüncü kaynaklardan indirilen uygulamaların kurulumuna izin vermelisiniz.

IPTV Smarters Pro Android TV özellikleri

Cihazınızda yaklaşık 21 MB yer kaplayan uygulama son derece başarılı şekilde geliştirilmiştir. IPTV Smarters Pro APK indirdikten sonra cihazınızın gereksiz izinlerini kullanmaz ve ısınma gibi sorunlara neden olmaz. 5 milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılan uygulamayı yükleyebilmek için ihtiyaç duyacağınız minimum Android sürümü ise 4.2’dir.

Ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabileceğiniz IPTV Smarters Pro APK android uygulamasını yükledikten sonra bir üyelik satın alabilir ya da var olan hesabınızı kullanarak dizi ve film izleyebilirsiniz. Uygulamanın içerisine girdiğinizde karşınıza canlı TV izleme, film, dizi gibi farklı seçenekler çıkacaktır. Ayrıca bu bölümlerine içerisine girdiğinizde aradığınız ilgi alanına yönelik içerikler bulmanız da son derece kolay olacaktır. Uygulamanın en güzel yanı ekranı çok sayıda alana bölebilirsiniz. Böylece aynı anda birden fazla kanal ya da içeriği takip etmeniz mümkün olacaktır.

IPTV Smarters Pro android apk indir

Canlı yayın kanallarını ücretsiz izleyebileceğiniz IPTV Smarters Pro ile canlı yayın durdurma, devam ettirme, diziler ve filmler yer almaktadır. IPTV Smarters Pro APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *