Bedava Program Oyun indir yukle

Kıble Pusula yön bulma uygulaması indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu :
Üretici : Muslim Assistant
Güncelleme : 1 sene önce
İşletim Sistemi : Android 4.0.3 ve üzeri

Bir çeşit yön bulma uygulaması olarak kabul edilen Kıble Pusula, gittiği her mekânda kıblenin yönünü bulmak isteyenlere yönelik bir uygulama. Kıble, ülkemizde güneydoğu yönüne denk gelmekle beraber dünyanın her yerinde sabit değildir.

Kıble Pusula Uygulamasının Çalışma Mantığı Nedir?

Kıble Pusula yön bulma uygulamasının mantığı akıllı cihazlar sayesinde yön tahmininde bulunmaya dayanır. Mekke’de yer almakta olan Kâbe, kıble bulmak için baz alınan yerdir. Uygulama GPS özelliği sayesinde çalışmaktadır. Bulunduğunuz yer ile Kâbe arasındaki yol hattına göre kıblenin nerede olduğunu bulabilirsiniz. Uygulamanın doğru sonuç vermesi için GPS özelliğinizin açık olması gerekmektedir.

Kıble Pusula Hangi Telefonlarda Çalışmakta?

Kıble Pusula adlı yön bulma uygulamasının hem android hem de İos işletim sistemlerine uygun sürümleri bulunmakta.

Android telefonlar için Google Play Market üzerinden, İos telefonlar için ise; Apple Store’dan indirme imkanı bulunuyor. Ayrıca güvenilirliğine inandığınız indirme sitelerini de tercih edebilirsiniz. Ancak her sitenin güvenilir olmayacağını unutmamalısınız.

Kıble Pusula Hata Veriyor Ne Yapabilirim?

Kıble Pusula basit bir mantıkla çalıştığından ötürü çok fazla hata çeşidi bulunmamaktadır. Karşılaşılan hataların nedeni de genellikle GPS olmaktadır. Eğer telefonunuzun GPS’İnde herhangi bir hata bulunmuyorsa GPS’i ya da telefonu kapatıp açabilirsiniz. Sorun muhtemelen çözülecektir. Hatanın devam etmesi durumunda telefonunuzdan uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyebilir ya da uygulamalar bölümünden veriyi sil diyerek çerezleri sıfırlayabilirsiniz.

indirvip.com

Popüler Android Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz