Kick The Buddy Remastered indir
Kick The Buddy Remastered indir

Kick The Buddy Remastered indir

Kick The Buddy Remastered APK indir, basit oyun çeşitli silahlar ve stres atma eylemi. Kick The Buddy Android oyunu Remastered gün boyunca edindiğiniz stresten kurtulmanızı...

Kick The Buddy Remastered APK indir, basit oyun çeşitli silahlar ve stres atma eylemi. Kick The Buddy Android oyunu Remastered gün boyunca edindiğiniz stresten kurtulmanızı sağlayan oyun.

Kick The Buddy Remastered APK Android oyunu içerisinde roketi al ve Rocket Buddy yaparak oynayın. Oyun içerisinde çeşitli silahlar arasından dilediğini seçerek oyna. Son zamanların en popüler ve en dikkat çeken ücretsiz indirilen ve oynanan oyunları arasında yer almaktadır.

Kick The Buddy Remastered APK indir ve Oyunu Nasıl Oynanır?

Komik oyunlar arasında en iyisi olan Kick The Buddy Remastered APK Android oyunu içerisinde günlük mücadelelere katılıyorsunuz. Oyundaki patronu yenmek için çeşitli silah, araç gereçler ve dinazor ateşini kullanıyorsunuz.

Basit oynanış sunan Kick The Buddy Remastered oyununda mizah ve komik anlarda kesinlikle gülümsemenize neden olacak. Oyun içerisinde AK-47, el bombası, kılıçlar ve hatta karakteristik güçlerle oynayın. Kick The Buddy Remastered APK Android oyun dosyası Android telefon ve tabletlere indirilebilir. 106 MB oyun boyutuna sahiptir.

Kick The Buddy Remastered ile benzer bir diğer oyun Kick The Buddy APK Android oyunudur. Bu oyunu da buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Kick The Buddy APK

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *