Konuşan Tom Kahraman Koşusu Apk indir
Konuşan Tom Kahraman Koşusu Apk indir

Konuşan Tom Kahraman Koşusu Apk indir

Talking Tom Hero Dash (Konuşan Tom Kahraman Koşusu) APK indir, bir aksiyon oyunudur. Konuşan Tom serisinin sevilen oyunlarından birisi olan oyunda bu sefer Tom bir...

Talking Tom Hero Dash (Konuşan Tom Kahraman Koşusu) APK indir, bir aksiyon oyunudur. Konuşan Tom serisinin sevilen oyunlarından birisi olan oyunda bu sefer Tom bir kahramandır. Geçmiş oyunlarda pek çok oyuncunun tanıdığı ve sevdiği Tom, Angela gibi karakterler oyunda yer almaktadır.

Android Konuşan Tom Kahraman Koşusu APK indir, Benim Konuşan Tom’um ve Tom’un Arkadaşları Angela’m ve arkadaşları ile Konuşan Tom kahraman koşusu oyunu ücretsiz indir ve oyna.

Konuşan Tom Kahraman Koşusu Oyunu

Konuşan Tom Kahraman Koşusu APK ücretsiz oyununda Tom’un en yakın arkadaşı gangsterler tarafından kaçırılmıştır. Arkadaşlarını ne kadar sevdiği bilinen Tom ise onları kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Pek çok tehlikenin içerisine gireceğiniz oyunda Tom’un arkadaşlarını kurtarmak için değişik görevleri tamamlamanız gerekecektir.

Rakonlar yaşam alanlarını yok etmekte ve geride yalnızca çöplükler bırakmaktadır. Konuşan Tom Kahraman Koşusu APK Android oyununda Tom ise arkadaşlarını kurtarmak için çabalarken bir taraftan rakonları öldürmekte ve şehri tekrar inşa etmektedir. Unutmamalısınız ki dünyayı daha güzel bir yere getirmek sizin elinizdedir.

Konuşan Tom Kahraman Koşusu ücretsiz oyununda değişik güçler sayesinde hedefinize ulaşmanız daha kolay olacaktır. Bu güçlere sahip olmak içinse yolunuza çıkan aygıtlardan faydalanabilirsiniz. Farklı haritalarda yarışacağınız ve keyifli zamanlar geçirebileceğiniz Talking Tom Hero Dash (Konuşan Tom Kahraman Koşusu) oyununda dönemsel etkinlikler de bulunmaktadır. Bu sayede oyun çok daha eğlenceli bir hale gelmektedir.

Konuşan Tom Kahraman Koşusu APK indir

Konuşan Tom’un arkadaşları ile birlikte sonsuz kahraman koşusuna çıkarak altınları toplayarak ilerliyorsunuz. Tom, Angela’m ve diğer arkadaşları bulunan oyunda dilediğiniz karakteri seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Konuşan Tom Kahraman Koşusu APK indir android telefon ve tabletlere ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. çiğdem

    indir

    • indir

      Konuşan Kahraman Koşusu oyununu indirebildiniz mi? Sitemizde Android, iOS ve APk sürümleri bulunmaktadır. Ücretsiz indirebilirsiniz.