LeechGet Download Accelerator Manager
LeechGet Download Accelerator Manager

LeechGet Download Accelerator Manager

LeechGet indir Download LeechGet Download Accelerator Manager hızlı dosya indirmeyi sağlayan, çok güzel, modern ve ücretsiz bedava bir kullanıma sahiptir. Sitemizden ücretsiz bir şekilde...

LeechGet indir Download

LeechGet Download Accelerator Manager hızlı dosya indirmeyi sağlayan, çok güzel, modern ve ücretsiz bedava bir kullanıma sahiptir. Sitemizden ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirebilmeniz için hemen indir butonundan download 1 sekmesine tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Şimdi sizlere dosya indirme ve yönetimini sağlayan programın özelliklerinden ve tanıtımından bahsedeceğiz.

LeechGet 2.1 Son Sürüm Programı Tanıtımı

LeechGet Download Accelerator Manager programın arayüzü oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Dosyaları ücretsiz bedava bir şekilde indirme yönetimini en güzel şekilde sağlayabileceğiniz bir yazılımdır. Internet Explorer, Mozilla Firefox, Chrome ve Opera gibi profesyonel tarayıcılara entegre edilerek internet ağındaki dosyları indirebilmenizi sağlamaktadır. Otomatik indirme, kırık dosyları indirme, zamanlayıcı ayarı, otomatik açma ve kapatma ve daha fazlasını hizmetinize sunabilen bir programdır. Dahili bir web ayrıştırıcı özelliği ile görüntüleri ve komutları internet sitenize indirebilirsiniz.

LeechGet Download Accelerator Manager gün, hafta ve aylara göre indirmiş olduğunu dosyları sıralayarak daha kolay bir erişim sağlamaktadır. İndirelen dosyların belgelerin öyküsünü sağlar. Hızlı mönitöre görüntü aktararak daha hızlı bir şekilde işlem yapmanızı sağlayacaktır.

LeechGet Dosya indirme Programı Özellikleri

  • Ücretsiz dosya indirir.
  • Windows işletim sistemlerinde çalışır.
  • Aktif hızlı bir çalışma gösterir.
  • Zamanlayıcı ayarı vardır.
  • Bedava sitemizden indirebilirsiniz.

LeechGet Programı Nasıl Kullanılır Video Anlatımı

Aşağıdaki LeechGet dosya indirme ve yönetimini sağlayan programın videosu bulunmaktaadır. Bu videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum çünkü izlemeniz halinde daha hızlı işlemler ve programın bütün özelliklerinden en iyi şekilde haberdar olmuş olacaksınız böylece en iyi şekilde kullanma sağlayabileceksiniz. Ücretsiz dosya indirme programı olan Internet Download Manager Türkçe indirip internetten dosya indirmek isteyenler için  kullanılabilir.

Internet Download Manager

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *