Looky Editor Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciLookyEditor
  • Dilİngilizce
  • Boyut6M
  • Versiyon1.0

Looky Editor Apk indir

Looky Editor APK indir, harika efektlere ve geçişlere sahip olan Looky Editor en iyi müzik ve video düzenleyicisidir. Videolara kolayca müzik ekleyebilir, fotoğraf...

Looky Editor APK indir, harika efektlere ve geçişlere sahip olan Looky Editor en iyi müzik ve video düzenleyicisidir. Videolara kolayca müzik ekleyebilir, fotoğraf ve şablonlarla video oluşturabilirsiniz.

Looky Editor APK bir fotoğrafçılık uygulaması olup fotoğraflarınızın daha güzel bir şekle dönüşmesini sağlamaktadır. Milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta olan bu uygulama sayesinde pek çok kişi sosyal medya hesapları için özel fotoğraflar hazırlamaktadır.

Looky Editor fotoğraf düzenleyici

Looky Editor Android uygulamasının kullanımı oldukça kolay olmakta olup yalnızca Looky Editor APK dosyasını indirerek kurulumu tamamlamanız mümkün olacaktır. Pek çok özelliğe ücretsiz olarak ulaşmanız mümkündür.

Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde aradığınız özellikleri kolaylıkla bulabilir ve tek tık ile fotoğraflarınız üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Video ve müzik düzenleyici uygulaması ile eğer daha fazla özelliğe ihtiyaç duyuyorsanız uygulamanın premium sürümünü almanız da mümkündür. Dünyada bir milyona yakın indirmeye sahip olan uygulama cihazınızda yalnızca 10 megabayt yer kaplayacaktır.

Isınma, kasma gibi sorunlara neden olmayacak uygulama için Android sürümünüzün en az 4 olması gerekmektedir. Looky Editor APK Android uygulamasını indirip kurulumunu tamamladıktan sonra cihazınızda yer alan fotoğraflardan birisi seçebilir ya da tekrar bir fotoğraf çekebilirsiniz. Daha sonra bu fotoğrafın istediğiniz bölümlerini tıklayabilir ve size sunulan araçlarla değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz özel olarak hazırlanan filtrelerden de faydalanabilir ve böylece herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan en iyi görünüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Looky Editor APK Android indir

Fotoğraf ve şablonlar ekleyerek video oluşturma, videolara müzik ekleme ve hızlı video oluşturabileceğiniz Looky Editor APK Android dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. En iyi müzik ve video düzenleme uygulamasıdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *