Madden NFL 23 Mobile Football Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciELECTRONIC ARTS
  • DilTürkçe
  • Boyut89.2M
  • Versiyon8.3.0
Madden NFL 23 Mobile Football Apk indir

Madden NFL 23 Mobile Football Apk indir

Madden NFL 23 Mobile Football APK indir, Android Amerikan futbolu oyunu tek ve çok oyunculu oynanabilir. NFL 23 yeni görsellerle gelişmiş futbol oyunudur....

Madden NFL 23 Mobile Football APK indir, Android Amerikan futbolu oyunu tek ve çok oyunculu oynanabilir. NFL 23 yeni görsellerle gelişmiş futbol oyunudur.

Madden NFL 23 Mobile Football APK indir, Android gerçekci Amerikan futbol oyununda gerçekci dünya etkinlikleriyle dünyanın en sürükleyici NFL futbol oyunu deneyimi sunmaktadır. Ücretsiz indirilip oynanabilen tek ve çok oyunculu bir spor oyunudur.

Madden NFL 23 Mobile Football Oyun Özellikleri

Amerikan futbol oyunu yeni mobil geliştirmeler, gelişmiş görseller ve grafikleriyle yüksek kalitede bir futbol oyun deneyimi sunuyor. Son şampiyon Los Angeles Rams ile NFL takımlarından süper yıldızları kazanabilirsiniz. Madden NFL 23 Mobile Football APK Android oyunda John Madden’in mirasını kutlamak için indirin, kurun ve oynayın.

Madden NFL 23 Mobile Football APK Android Amerikan futbol oyununda hafta sonu, Super Bowlo ve NFL Draft etkinlikleri vardır. Ayrıca ünlü NFL etkinlikleriyle çeşitli deneyimler elde edebilirsiniz. En iyi NFL takımlarına karşı Pro futbol maçlarında yarışabilirsiniz. Otantik NFL takımları, oyuncuları, üniformalar ve stadyumlar ile çok keyif alabileceğiniz bir oyundur.

Madden NFL 23 Mobile Football APK indir

Ultimate takım oluşturma modunda kendi takımınızı oluşturun ve NFL takımınızı yükseltin! Zorluklar ve görevleri tamamlayarak skor tablolarında takımlarınızı yenerek yükselebilirsiniz. Madden NFL 23 Mobile Football APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize indirvip.com sitemizden ücretsiz indirin.

Madden NFL 23 Mobile Football Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.gp.maddennfl21mobile&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *