MailWasher Pro

MailWasher Pro

MailWasher Pro Spam Filtreleme indir Download MailWasher indir, kötü içerikli spam filtreleme yazılımıdır. MailWasher pro ücretsiz gmail spamları engeller. Sınırsız bir kullanım izni verir. Şimdi...

MailWasher Pro Spam Filtreleme indir Download

MailWasher indir, kötü içerikli spam filtreleme yazılımıdır. MailWasher pro ücretsiz gmail spamları engeller. Sınırsız bir kullanım izni verir. Şimdi sizlere MailWasher pro programının özelliklerini ve tanıtımını yapacağız.

MailWasher Pro ücretsiz indir

MailWasher Pro spam’lardan sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızı korur. Spam filtreleme programları arasında liderlik görevini üstlenmektedir. Bilgisayarınıza herhangi bir dosya indirmeden önce kontrol eder herhangi bir sorun bulmaz ise indirmenizi sağlar. E-postalarınızı kontrol eder ve yönetme işlevide görür.

İstenmeye e-postalarınızı bilgisayarınıza bir veri indirmeden önce çıkarın. MailWasher Pro ücretsiz E-posta mesajını önceden görebilmek için içeriği önizleme yapma izni verir. MailWasher Anti Spam Araçları Şunlardır: Arkadaş listesi oluşturma Geri istenmeyen E-postaları Silme Filtreleme özelliği Bayesian spam filtrelemesi vardır. Mesajları hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirir saniyede 26 e-posta iletisi indirebilir.

Sade ve çok kolay bir kullanıma sahiptir. E-posta iletisi geldiğinde ses veya görüntü ile sizlere uyarı vermektedir. Kapsamlı verimli yardım belgelerine sahiptir. Windows Güvenlik programları kategorisinde yer alan spam engelleyici programı benzeri programları buradan indirin.

MailWasher Spam Filtreleme Programı

  • Mailwasher Pro anti spamları durdurur.
  • Arkadaş listesi oluşturarak kolay bir ulaşıma neden olur.
  • Filtreleme özelliği ile kötü yazılımlardan korur.
  • Sade enfes bir kullanımı yazılımı vardır.
  • E-posta geldiğinde sizleri uyarır.
  • Mailwasher Pro ücretsizdir.

MailWasher Pro Programı Nasıl Kullanılır Kurulur Video Anlatımı

Not: Değerli kullanıcılarımızı aşağıdaki videoyu şiddetle izlemenizi tavsiye ediyoruz. Şidetle tavsiye etmemizin sebebi progrramı en verimli ve özelliklerin tümünü bilerek kullanılabilmesi için bu videoyu izlemeniz çok önem arzetmektedir.

MailWasher Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.firetrust.mwm&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

  • mailwasher indir
  • mailwasher pro indir
  • mailwasher ücretsiz indir
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *