Microsoft Çevirmen APK indir
Microsoft Çevirmen APK indir

Microsoft Çevirmen APK indir

Microsoft Translator İnternetsiz Sesli Çeviri Uygulaması Microsoft Çevirmen APK indir, çevirimiçi ve çevirimdışı yazıları ve sohbetleri sesli çevir. Microsoft çevirmen APK, kolay ve...

Microsoft Translator İnternetsiz Sesli Çeviri Uygulaması Microsoft Çevirmen APK indir, çevirimiçi ve çevirimdışı yazıları ve sohbetleri sesli çevir.

Microsoft çevirmen APK, kolay ve hızlı bir kullanım sunar. İstenilen yerde ve zamanda pratik bir işlem kolaylığı ile kurulum işlemi tamamlanabilir. Uygulamanın bütün gerekli dosyalarını içeren bu paket programını kullanabilmek için tek yapılması gereken Android cihazlara kopyalamak ve daha sonra indir seçeneğine tıklamaktır.

Microsoft çevirmen APK Android uygulaması 70’e aşkın dil içeriği sayesinde, istenilen metinlerin, görsellerin ve resimlerin çevirisini sunmaktadır. Ücretsiz bir uygulama olarak kullanılabilir. Uygulamayı internetsiz çeviri olarak kullanabilmek için, dillerin daha önce indirilmesi gerekir.

Microsoft Çevirmen APK indir ve Özellikleri Nelerdir?

Microsoft çevirmen APK, sahip oldukları özellikler neticesinde kullanıcılara pek çok yönden avantaj sağlamaktadır. Bu özelliklerden bahsedilecek olursa;

  • 70’i aşkın dilde çeviriler sunarak, çevrimiçi ya da çevrimdışı bir kullanım sunar.
  • Ekran resimlerinde ya da fotoğraflarda bulunan metinlerin çevirisini de yapabilmektedir.
  • Çevirisi yapılan metnin nasıl okunduğu öğrenmek isteniyorsa, sesli bir şekilde çalarak dinlenebilme olanağı sağlanır.
  • Ses çevirisi özelliği de sunulmaktadır.
  • Kullanıcıların daha çok kullandığı çevirileri kaydedebilme imkânı bulunur.
  • Uygulama sayesinde yapılan çevirilerin başka uygulamalar ile paylaşılabilme fırsatı sunulmaktadır.
  • Microsoft çevirmen APK indir
  • Microsoft Translator APK indir
  • Microsoft çevirmen

Microsoft Translator APK ve PC indir

70 dilden fazla çeviri yapabilen Microsoft Translator APK ve PC için indirebilirsiniz. Çevirimdışı internetsiz çeviri yapabilen ve çevirimiçi çeviri yapabilen translate uygulamasudur. Microsoft Translator Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Tercüme edilen çevirinin nasıl okunduğunu öğrenmek için sesli dinleme özelliği de bulunmaktadır.

Microsoft Çevirmen Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *