Mobogenie
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciMoboGenie
  • DilTürkçe
  • Boyut2,29 MB
  • Versiyon3.3.7

Mobogenie

Mobogenie indir, Mobogenie Windows Pc üzerinden Android telefon ve tabletlerinizle bağlantı kurarak Android cihazları içerisinde dosya görüntüleme ve senkronizasyon programıdır. Mobogenie, Windows senkronizyon...

Mobogenie indir, Mobogenie Windows Pc üzerinden Android telefon ve tabletlerinizle bağlantı kurarak Android cihazları içerisinde dosya görüntüleme ve senkronizasyon programıdır.

Mobogenie, Windows senkronizyon programı Android cihazlarınız içerisinde bulunan dosyaları görüntüleme ve çeşitli düzenlemeler yapabilmenize imkan tanımaktadır. Mobogenie Windows PC programı sayesinde Android telefonunuz ile bağlantı kurup bilgisayardan istediğiniz kişiye mesaj gönderebilirsiniz.

Mobogenie Programı Özellikleri

Mobogenie Android telefon uygulamalarını, mesajlarınızı, video ve fotoğraflarınızı görüntüleme desteği sunmaktadır. Aynı zamanda Mobogenie kişi listenizi Android telefon dosyalarınız üzerinden düzenleme imkanı sunmaktadır. Tüm bunları yanı sıra Mobogenie Google Play Store üzerinden telefonunuza oyun ve uygulama indirmenizi sağlamaktadır.

En son çıkan melodileri ve duvar kağıtları için de özellik sunan Mobogenie programı sayesinde telefonunuz üzerinde yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri Windows bilgisayara bağlayarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mobogenie Windows PC indir

Mobogenie Windows Pc indirmek sitemizden ücretsizdir. Android akıllı telefon ve tabletleriniz için Mobogenie Windows Pc senkronizasyon programını indirerek Android cihazlar için uygulama indirebilir ve çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *