Modern Ops

Modern Ops

Android Modern Ops APK indir, Modern Ops – Ücretsiz Nişancı Oyunu Online FPS oynanabilen birinci şahıs nişancı oyunu ücretsiz indir ve çeşitli haritalarda savaş. Modern...

Android Modern Ops APK indir, Modern Ops – Ücretsiz Nişancı Oyunu Online FPS oynanabilen birinci şahıs nişancı oyunu ücretsiz indir ve çeşitli haritalarda savaş.

Modern Ops, sevilen FPS oyunları arasında yer almaktadır. Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde oynanabilen oyunu online olarak oynayabilirsiniz. Bu sayede farklı kişilerle oynayarak her oyunda yeni senaryolar oluşturulması mümkündür.

Modern Ops Ücretsiz Nişancı Oyunu

Modern Ops APK dosyasını indirip yükleme işlemini tamamladıktan sonra nişancı oyununa ücretsiz olarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda 30’un üzerinde farklı silah bulunmaktadır. Modern olarak geliştirilen silahlar arasında tabanca, bomba, tüfek gibi farklı seçenekler mevcuttur.

Dünyanın farklı ülkelerindeki oyuncuların bir araya gelerek oynayabileceği Modern Ops ücretsiz nişancı oyunu (online FPS) aynı zamanda sosyalleşmenizi de sağlar. Yalnızca yazılı değil sesli sohbet de mümkündür.

Modern Ops online FPS oyununda, kendi klanınızı oluşturarak arkadaşlarınızla birlikte oyuna girmeniz ya da oyunda tanıştığınız kişileri arkadaşınız olarak da ekleyebilirsiniz. Oyunda en fazla 10 kişinin oyuna girmesi mümkündür. Farklı haritaları sayesinde daha da eğlenceli hale gelen oyunda farklı savaşçıları seçerek oyuna girmeniz mümkündür.

Düzenli gelen güncellemeler sayesinde oyuna yenilikler gelmekte olup dönemsel etkinlikler düzenlemektedir. Ücretli şekilde alabileceğiniz oyun ögeleri ile ise karakterinizi daha da geliştirerek kolaylıkla rakiplerinizi yenmeniz mümkün olacaktır.

Modern Ops Android APK indir

Ücretsiz online fps nişancı oyununda çeşitli haritalarda gerçek oyuncularla savaşabilirsiniz. 30’da fazla modern silahları yer aldığı oyunda en fazla 10 oyuncu ile savaşabiliyorsunuz. Birinci şahıs nişancı oyunu olan Modern Ops APK Android cihazlara ücretsiz indirip aksiyon dolu savaşlardaki yerinizi alabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *