Nuumara – Numara Sorgulama
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciÜcretsiz Numara Sorgulama Servisi
  • DilTürkçe
  • Boyut12M
  • Versiyon558.0.0
Nuumara – Numara Sorgulama

Nuumara – Numara Sorgulama

Nuumara – Numara Sorgulama Arayan Kim APK indir, anlık arama yapabilmenizin yanı sıra sizi arayan bilinmeyen numaraların kim olduğunu öğrenebileceğiniz Android numara sorgulama uygulamasıdır. Nuumara-...

Nuumara – Numara Sorgulama Arayan Kim APK indir, anlık arama yapabilmenizin yanı sıra sizi arayan bilinmeyen numaraların kim olduğunu öğrenebileceğiniz Android numara sorgulama uygulamasıdır.

Nuumara- Numara Sorgulama Arayan Kim, sizi arayan numaraların kim olduğunu öğrenmenizi sağlayan ücretsiz bir aplikasyondur. Milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan bu uygulama sayesinde spam aramaları öğrenebilir ve önlemenizi alabilirsiniz.

Nuumara – Numara Sorgulama Arayan Kim Özellikleri

Nuumara- Numara Sorgulama Arayan Kim ücretsiz numara sorgulama uygulamasını kullanabilmek için birkaç dakikanızı ayırarak APK dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra kurulumu tamamlayabilir ve uygulamanın sizden istediği izinleri verebilirsiniz.

Nuumara- Numara Sorgulama Arayan Kim APK Android Cihazınıza indirip bir arama geldiğinde numara kayıtlı olmasa dahi ekranda arayan kişinin bilgilerini görmeniz mümkündür. Bu sayede dolandırıcılardan kurtulmanız ve istemediğiniz numaraları engelleme imkânı bulursunuz.

Eğer sizi spam listesinde yer alan bir numara arıyorsa yaşanabilecek dolandırıcılıkları engellemek adına otomatik olarak engelleme yapılmaktadır. Ayrıca dilerseniz kendiniz de engelleme yapabilirsiniz.

Anlık arama yapılmasının yanı sıra bir telefonun kime ait olduğunu öğrenmek için arama özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca isimden arama da yapabilirsiniz. Veri tabanında ait olan bir iletişim bilgilerine girdiğinizde eğer mevcutsa firma adı, diğer iletişim alternatifleri gibi bilgileri de bulabilirsiniz.

Nuumara – Numara Sorgulama Arayan Kim APK indir

Nuumara- Numara Sorgulama Arayan Kim Android kim arıyor uygulamaları arasında yer alan numara sorgulama uygulamasıdır. Nuumara – Numara Sorgulama APK indirip Android telefon ve tabletlerinizde 19 MB hafıza yer olması gerekmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *