obilet Apk indir
 • Ücretsiz
 • Geliştiriciobilet.com
 • DilTürkçe
 • Boyut20.3 MB
 • Versiyon16.0.37

obilet Apk indir

obilet APK indir uygulaması, kullanıcıların otel, uçak bileti, otobüs bileti ve araç kiralama gibi seyahat ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden karşılayabilecekleri bir mobil uygulamadır. Mobil...

obilet APK indir uygulaması, kullanıcıların otel, uçak bileti, otobüs bileti ve araç kiralama gibi seyahat ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden karşılayabilecekleri bir mobil uygulamadır. Mobil cihazlar için hem iOS hem de Android versiyonları bulunmaktadır.

obilet APK indir Uygulaması

obilet uygulaması, kullanıcılara seyahatleri sırasında ihtiyaçları olacak her şeyi sunmaktadır. Uygulama içinde, popüler turistik yerler, oteller, restoranlar, müzeler ve diğer ilgi çekici yerler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca uçak bileti, otobüs bileti, araç kiralama ve otel rezervasyonları yapabilirsiniz.

obilet Apk indir, farklı fiyat aralıklarında birçok seçenek sunar ve kullanıcılar seçtikleri seyahat planı için tüm detayları ve maliyetleri görebilirler. Ayrıca, mobil uygulamanın özellikleri arasında bilet iptal ve değiştirme işlemleri yapmak da bulunmaktadır.

obilet: Otel Uçak Otobüs Araç Uygulaması Nasıl Kullanılır?

obilet APK uygulamasını kullanmak oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları takip ederek uygulamayı kullanabilirsiniz:

 1. İlk olarak, mobil cihazınıza uygun olan App Store veya Google Play Store’dan “obilet Apk” uygulamasını indirin ve yükleyin.
 2. Uygulamayı açın ve hangi hizmeti kullanmak istediğinize karar verin. Örneğin, uçak bileti aramak için “Uçak Bileti” seçeneğine dokunun.
 3. Ardından, gidiş ve dönüş tarihlerini, varış ve kalkış noktalarını seçin.
 4. Arama butonuna tıklayarak, uçuşlar arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. En uygun uçuşu seçtikten sonra, ödeme yapabilirsiniz.
 5. Uygulamayı kullanarak otel rezervasyonu yapmak için “Otel” seçeneğine tıklayın. İstediğiniz şehri seçin ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihleri girin.
 6. Uygulama size çeşitli otel seçenekleri sunacaktır. Fiyatları ve özellikleri karşılaştırabilir ve en uygun oteli seçebilirsiniz.
 7. Uygulamayı kullanarak otobüs bileti veya araç kiralama da yapabilirsiniz. İlgili seçeneğe tıklayarak tarihleri ve diğer gereksinimleri seçin ve en uygun seçenekleri karşılaştırın.

Uygulama içinde yapılan tüm işlemler, kaydedilen ödemeler ve rezervasyonlar profilinizde tutulur. Bu sayede, gelecekte yapacağınız seyahatlerde de geçmiş işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *