Online Radio Box

Online Radio Box

  Online Radio Box indir, Türkiye’de ve dünyada en çok dinlenilen radyoları canlı dinleyebileceğiniz Android radyo dinleme uygulaması Online Radio Box Apk indirin....

 

Online Radio Box indir, Türkiye’de ve dünyada en çok dinlenilen radyoları canlı dinleyebileceğiniz Android radyo dinleme uygulaması Online Radio Box Apk indirin.

Online Radio Box Apk, Türkiye ve dünyada en çok kullanılan radyo uygulamaları arasında yer almaktadır. Android işlerim sistemli cihazlarda kullanılan uygulama tamamen ücretsiz olup oldukça geniş bir kanal yelpazesine sahiptir.

Online Radio Box Android APK indir

Yalnızca Türkiye değil farklı kıtalardaki yüzlerce kanalı da bünyesinde barındıran uygulama kullanışlı bir ara yüze sahiptir. Online Radio Box Android Apk uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra radyo seçeneklerini görüp istediğiniz kanalı çalmaya başlayabileceğiniz gibi arama da yapabilirsiniz. Ayrıca kategorilere ayrılan radyolar arasında yeni kanallar keşfedebilir, beğendiklerinizi favorilerinize ekleyerek tekrar kolayca bulabilirsiniz.

Online Radio Box Android Apk uygulamasının zamanlama özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde günün istediğiniz saatinde tercih ettiğiniz kanalın çalmasını sağlayabilirsiniz. Böylece takip ettiğiniz programları kaçırmaz ya da güne radyo dinleyerek uyanabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *