TRT İzle Apk indir
 • Ücretsiz
 • GeliştiriciTürkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
 • DilTürkçe
 • Boyut20,4 MB
 • Versiyon2.4.4

TRT İzle Apk indir

TRT İzle APK indir Android TV canlı yayın izleme uygulaması, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu’nun (TRT) Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve...

TRT İzle APK indir Android TV canlı yayın izleme uygulaması, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu’nun (TRT) Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler için hazırladığı resmi bir uygulamadır.

TRT İzle APK indir, TRT kanallarını canlı olarak izleme, TRT’nin yurt içi ve yurt dışındaki yayınlarına erişme, TRT’nin dizilerini, filmlerini, belgesellerini ve programlarını izleme imkanı sunar. Ayrıca, uygulama üzerinden TRT yayın akışını takip edebilir, canlı yayınları geri sarabilir ve kaçırdığınız programları izleyebilirsiniz. Uygulama, Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

TRT İzle APK indir Canlı Yayın İzleme Uygulaması

TRT İzle APK indir Android canlı yayın izleme uygulamasını kullanmak oldukça kolaydır. İşte uygulamayı kullanmak için izlemeniz gereken adımlar:

 1. Google Play Store’dan TRT İzle APK Android TV uygulamasını indirin ve yükleyin.
 2. Uygulamayı açın ve ana ekrandaki menüden istediğiniz TRT kanalını seçin.
 3. Seçtiğiniz kanalın canlı yayınını izlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, üst menüde yer alan “Diziler”,
 4. “Filmler”, “Belgeseller” ve “Programlar” sekmesinden TRT’nin diğer içeriklerine erişebilirsiniz.
 5. Eğer canlı yayını kaçırdıysanız, sol üst köşedeki menüden “Geri Sar” özelliğini kullanarak yayını geri alabilirsiniz.
 6. Ayrıca, uygulama üzerinden TRT canlı yayın izleme yayın akışını takip edebilir ve TRT’nin diğer kanallarına geçiş yapabilirsiniz.

Uygulama kullanımı için bir TRT hesabı gerekli değildir ancak bazı içeriklere erişmek için internet bağlantısı gereklidir. Uygulamayı kullanırken internet bağlantınızın güçlü olduğundan emin olun.

TRT İzle: Dizi, Film, Canlı TV indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *