Otomatik Tıklayıcı Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciSimpleHat Software, LLC
  • DilTürkçe
  • Boyut9.2 MB
  • Versiyon4.8.11
Otomatik Tıklayıcı Apk indir

Otomatik Tıklayıcı Apk indir

Otomatik Tıklayıcı APK indir, Android reklamsız otomatik tıklama uygulamasıdır. Otomatik Tıklayıcı APK ile tıklama oranını ve koordinatlarını ayarlayın. Otomatik Tıklayıcı APK sayesinde cihaz sahibi tarafından...

Otomatik Tıklayıcı APK indir, Android reklamsız otomatik tıklama uygulamasıdır. Otomatik Tıklayıcı APK ile tıklama oranını ve koordinatlarını ayarlayın.

Otomatik Tıklayıcı APK sayesinde cihaz sahibi tarafından seçilen aralıkta ekranda herhangi bir yere tıklanabilir, kaydırılabilir ve dokunulabilir. Bu işlem oldukça güvenli bir şekilde gerçekleşir. Kullanıcının seçtiği aralık ve ekran dışında herhangi bir yere tıklanılmaz. Tam ekranlı olan uygulamalarda çalışır. Örneğin telefon üzerinden oynanan bir oyun aktif tutulmaya çalışılıyorsa ve ekrana tıklamak gerekiyorsa bu uygulama üzerinden tüm ayarlamalar yapıla bilir.

Otomatik Tıklayıcı Özellikleri

Otomatik Tıklayıcı APK Android sayesinde Android telefonda yer alan her bir ekran tıklanabilir. Kişiler kendilerine göre ayarladığı zaman aralığında ve ekranda telefona hiç dokunmadan ekrana tıklayabilir. Bu uygulama sayesinde büyük anlamda zaman tasarrufu yapılmış olur. Aynı zamanda bu uygulama ücretsiz bir şekilde indirilir. Durdurma için de zaman ayarlama özelliği mevcuttur.

Günün belirli bir saatinde herhangi bir süre içerisinde ayarlama yapılabilmektedir. Kişi tarafından uygulanan yapılandırma kolayca kaydedilir ve yüklenir. Aynı zamanda tıklanma koordinatının nerede olduğu da belirlenebilir. Yani kişiler hangi saatte telefonun ekranının neresine dokunulacağına bu uygulama üzerinden kolay bir şekilde yapa bilir.

Otomatik Tıklayıcı APK Android indir

Otomatik Tıklayıcı sayesinde Android telefon ve tabletler üzerinde dilediğiniz uygulama ve oyun üzerinde yapmasını istediklerinizi kolaylıkla kaydedin. Tüm özellikleri ücretsiz kullanabilirsiniz. Otomatik Tıklayıcı APK Android App ile bir oyunu aktif tutabilir ve tekrar tekrar dokunmanıza gerek kalmaz.

Otomatik Tıklayıcı Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=simplehat.clicker&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. franbuaz

    otomatik tıklayıcı uygulaması ile bir oyunun başına geçmeden verdiğim komutlar sayesinde bot kendisi oynamaktadır. güvenle indirvip’ten indirebilirsiniz.