PAC-MAN Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciBANDAI NAMCO Entertainment America Inc.
  • Dilingilizce
  • Boyut103.2M
  • Versiyon11.0.1
PAC-MAN Apk indir

PAC-MAN Apk indir

PAC-MAN (APK) indir, Android pikselleştirilmiş aksiyon oyunu basit ve tek oyunculu oynanabilir. PAC-MAN retro arcade türü oyun akıcı ve sezgiseldir. PAC-MAN (APK) Android arcade türü...

PAC-MAN (APK) indir, Android pikselleştirilmiş aksiyon oyunu basit ve tek oyunculu oynanabilir. PAC-MAN retro arcade türü oyun akıcı ve sezgiseldir.

PAC-MAN (APK) Android arcade türü oyunda aksiyon dolu akıcı ve sezgisel kontrollerle oynanabilmektedir. Heyecan verici oyunda yeni oyun modları, labirentler ve güçlendirmeler mevcuttur.

PAC-MAN Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyundaki karakterler PAC-DOTS yiyerek büyüyor ve hayalleri parçalayan milyonlarca hayrana eşlik ediyor. Neredeyse tüm oyun boyunca görünüm ve hissimizi yenileyen HUD ekranlar, yeni oyun modları, mantık ince ayarlamaları, mağazalar ve yeni koleksiyonlar bulunmaktadır. Oyunda hikaye modunu açarak yeni ve orjinal labirentte yolculuk yapabilirsiniz.

PAC-MAN (APK) oyununda labirentlerde ilerleyerek engelleri geçiyor ve kazandığınız paralarla karakterinizi güçlendirebiliyorsunuz. Macera modu ile özel görünümler elde edebilir ve sınırlı süreli etkinliklere katılarak görevleri tamamlayabilirsiniz. Turnuva modu ile yüksek puanları kazanmak hedefiniz oluyor ve ateş ederek ilerliyorsunuz.

PAC-MAN (APK) Android indir

Hayalet karakterlerin kilidini açarak özelleştirebilir ve görünümlerine farklılık kazandırabilirsiniz. Zorlu ve eğlenceli görevleri tadını çıkartabilirsiniz. PAC-MAN APK Android oyunu ücretsiz Android telefon ve tabletlerinize indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

PAC-MAN Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.namcobandaigames.pacmantournaments&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *