Parallel Space Pro Apk indir
Parallel Space Pro Apk indir

Parallel Space Pro Apk indir

Parallel Space Pro APK indir, bütün Android uygulamaları destekleyen Parallel Space Pro ile birden fazla hesapta tek bir cihazda oturum açmanızı sağlar ve...

Parallel Space Pro APK indir, bütün Android uygulamaları destekleyen Parallel Space Pro ile birden fazla hesapta tek bir cihazda oturum açmanızı sağlar ve hesapların birbirine karışmasını engelleyen uygulamadır.

Parallel Space Pro APK, bir sanal alan uygulaması olup tek bir Android cihaz üzerinden birden fazla profile giriş yapabilmenizi mümkün kılar. Milyonlarca kullanıcı olan uygulamayı kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Bir üyelik oluşturmanıza ise gerek yoktur.

Parallel Space Pro Özellikleri

Parallel Space Pro uygulaması hemen her uygulamayı destekler. Instagram, Whatsapp, Facebook, Snapchat bu uygulamalardan bazılarıdır. Birden fazla hesap açma uygulaması ile oturum açtığınızda her uygulamanın ikişer simgesinin görebilirsiniz. Bu simgelere tıklayarak ayrı profillere giriş yapmanız mümkün olacaktır.

Uygulama sayesinde özel hayatınızla iş yaşamınızı ayırmanız çok daha kolay olmaktadır. Oldukça fazla tema seçeneği mevcuttur. Bu sayede uygulamaların arka planlarını istediğiniz gibi değiştirmeniz mümkün olur. Telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Parallel Space Pro Android APK uygulaması 24 dil için destek sunmaktadır. Türkçe de bu diller arasında yer alır. Bu sayede herhangi bir sıkıntı yaşamadan işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Parallel Space Pro Android APK indir

Farklı hesaplarınızdaki verilerin birbirine karışmasını engelleyen bu uygulama sayesinde başkaları tarafından gözükmesinden rahatsız olacağınız uygulamalar bulunuyorsa bu uygulamaları gizlemeniz mümkündür. Parallel Space Pro APK Android indirmek için Android cihazınızda 40 MB yer kaplayan uygulamayı 5.0 ve üzeri Android sürümüne sahip cihazlarda kullanabilirsiniz.

Parallel Space Pro Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.parallel.space.pro&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *