Prison Escape 3D Firar indir
Prison Escape 3D Firar indir

Prison Escape 3D Firar indir

Prison Escape 3D – Firar (APK) indir, Android aksiyon temalı oyunda hapisten kaçmak için bulmacaları çöz. Prison Escape 3D firar oyununda kendi ekibi...

Prison Escape 3D – Firar (APK) indir, Android aksiyon temalı oyunda hapisten kaçmak için bulmacaları çöz. Prison Escape 3D firar oyununda kendi ekibi kur.

Prison Escape 3D – Firar (APK) Android aksyon kategorisinde bulunan oyununda gizlilik becerilerinizi ve kurnazlığınızı kullanarak ilerliyorsunuz. Bilmecelerle dolu bulmacaları çözerek kaçmaya çalışıyorsunuz.

Prison Escape 3D – Firar APK Android indir

Hapishaneye düşen karakteriniz Ragdoll mahkumları ile bir ekip oluşturup hapishaneden kaçmaya çalışıyorsunuz. Karşınıza çıkan zorlu bulmacaları çözerek özgürlüğe firar etmeye gayret gösteriyorsunuz. Prison Escape 3D – Firar APK Android oyunu bir tür hapisten firar oyunudur.

Oyunda bulunan hapishaneye gerçeği yansıtmıyor ama tıpkı gerçek gibi hikayesi bulunuyor. Hapishanede yer alan gardiyanları kurnazlığınızı kullanarak atlatmaya çalışıyorsunuz. Oyunda ne kadar çok ekip toplayıp kaçma girişiminde bulunursanız o kadar fazla bonus kazanmaktasınız. Prison Escape 3D – Firar APK Android oyununda ekip arkadaşlarınızı da yakalatmadan ilerlemeye ve kaçmaya çalışıyorsunuz.

Prison Escape 3D – Firar Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.prison.escapegame&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *