Project Makeover indir
Project Makeover indir

Project Makeover indir

Project Makeover APK indir, Android moda oyununda insanların hayallerini gerçekleştir. Project Makeover oyunda kıyafetler, saç stilleri, makyaj ve moda seç. Project Makeover APK Android oyunu...

Project Makeover APK indir, Android moda oyununda insanların hayallerini gerçekleştir. Project Makeover oyunda kıyafetler, saç stilleri, makyaj ve moda seç.

Project Makeover APK Android oyunu içerisinde karakterinize mükemmel bir görüntü oluşturmak için en iyi moda kombini seç. Oyunda müşterilerinize hizmet ederek para kazan.

Project Makeover APK indir ve Nasıl Oynanır?

Son derece basit ve güzel bir oynanış sunan oyunda tüm stilleri kendiniz seçiyorsunuz. Project Makeover APK Android oyununda dekorasyon ve mobilya seçimide sizlere aittir. Moda kıyafet seçimi yaparak daha iyi bir görünüm sağlayın.

Dramatik karakterlere yardımcı ol, saç stilleri, makyaj ve malzemeleri, moda ikonları ve entrikacı asistanları sen seçiyorsunuz. Gardırop ihtiyacı olan inatçı müşterleri, dramatik karakterler ve moda temalı zorlu bulmacaları oynayın.

Kendi imzalı avatarını oluştur ve kendi stilinizi kişiseleştirebilirsiniz. Project Makeover APK Android oyunu APK oyun dosyası Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirilebilir ve oynanır. Buna benzer bir diğer moda oyunu olan Kendin Makyaj Yap APK Android oyununu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Kendin Makyaj Yap APK indir

Project Makeover Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bgg.jump&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *