Radyo Kulesi

Radyo Kulesi

  Radyo Kulesi indir, yerli ve yabancı birden çok radyo kanalı sunan Radyo Kulesi apk indirip android mobil canlı radyo dinleme uygulamasıdır. Radyo...

 

Radyo Kulesi indir, yerli ve yabancı birden çok radyo kanalı sunan Radyo Kulesi apk indirip android mobil canlı radyo dinleme uygulamasıdır.

Radyo Kulesi – Tüm Radyolar uygulaması android cihazlarda kullanılan radyo uygulamalarından birisidir. Farklı bir uygulamaya ihtiyaç duymaksızın istediğiniz radyo kanalını dinlemeniz için yeterli olmaktadır.

Oldukça geniş bir kanal listesi sunan kanalda yerli ve yabancı 1000’den fazla seçenek bulunmaktadır. Radyo Kulesi Apk indirip radyo dinleme ugulamasına giriş yaptıktan sonra tüm kanalları görerek dinleyeceğiniz kanalı seçebileceğiniz gibi arama da yapabilirsiniz.

Canlı radyo dinleme uygulaması ile ayrıca arabesk, pop, haber gibi kategorilere göz atarak amacınıza uygun kanal seçeneklerini azaltabilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz kanalları favorilerinize ekleyerek tekrar dinlemek istediğinizde bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Radyo Kulesi Android Apk, gece radyo dinleyerek uyumayı sevenler için son derece kullanışlı olan uyku modu sayesinde uygulamayı zamanlayabilir ve belirli bir süre sonra otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *