RedBox TV
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciRedBox TV
  • DilTürkçe
  • Boyut5.50M
  • Versiyon1.2

RedBox TV

RedBox TV APK indir, ücretsiz canlı maç izleyebileceğiniz RedBox TV Android mobil telefon ve tabletlerde dizi ve filmleri yanı sıra spor, çocuk ve...

RedBox TV APK indir, ücretsiz canlı maç izleyebileceğiniz RedBox TV Android mobil telefon ve tabletlerde dizi ve filmleri yanı sıra spor, çocuk ve haber kanalları bulunan televizyon uygulamasıdır.

RedBox TV, mobil cihazınızdan televizyon izleme imkânı sunan bir uygulamadır. Uzun zamandan beri var olan bu uygulama kullanıcı beklentileri doğrultusunda geliştirilerek istenen versiyona ulaşmıştır. Yüksek kullanıcı puanlaması ile dikkat çeken RedBox TV uygulamasını Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz.

RedBox TV Özellikleri

Uygulamayı yüklemeniz son derece kolaydır. Tek tık ile Apk dosyasını indirmeye başlayabilirsiniz. Dosyayı indirdikten sonra açmalı ve ekrandaki yönlendirmeleri takip ederek işlemi sonlandırmalısınız. Ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz RedBox TV uygulaması için herhangi bir üyelik işlemine gerek kalmayacaktır. Kurulum sonrasında doğrudan uygulamanın ana sayfasına girebilirsiniz.

Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde zorlanmadan kullanabileceğiniz RedBox TV Android maç izleme uygulamasında yüzlerce kanal seçeneği bulunur. İstediğiniz kanalı bularak üzerine tıkladığınızda canlı yayın otomatik olarak başlayacaktır. Aradığınız özel bir kanal varsa arama butonundan faydalanabilirsiniz. Çocuk, eğlence, haber gibi farklı kategoriler ise ilgi alanınıza yönelik kanallar keşfetmenizi kolaylaştıracaktır.

RedBox TV APK Android uygulaması telefon ve tabletinizin yanı sıra ekran görüntüsünü akıllı televizyonuna aktararak da kullanabilirsiniz. Bunun için izleyeceğiniz kanalı seçtikten sonra sağ üst bölümde yer alan aktarma butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

RedBox TV Android APK indir

RedBox TV Android telefon ve tabletlerinize 5.56 MB hafızada yer kaplamakyadır. RedBox TV APK indirip kurulumdan sonra dilediğiniz televizyon kanallarını ve canlı maç yayınlarını ücretsiz izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *