Safari Browser Son Sürüm Türkçe
 • Ücretsiz
 • GeliştiriciApple
 • Dilİngilizce
 • Boyut36.70 MB
 • Versiyon5.1.7
Safari Browser Son Sürüm Türkçe

Safari Browser Son Sürüm Türkçe

Safari Son Sürüm Türkçe  5.1.7 Safari görsel tasarımıyla biz kullanıcıların gözlerini doldurmaktadır. İnternetin ilk çıktığı sıralarda tarayıcılar sadece internet için tasarlanmakta idi. Ama serbest...

Safari Son Sürüm Türkçe  5.1.7

Safari görsel tasarımıyla biz kullanıcıların gözlerini doldurmaktadır. İnternetin ilk çıktığı sıralarda tarayıcılar sadece internet için tasarlanmakta idi. Ama serbest bırakıldı ve internet aleminin de gelişmesi üzerine teknolojininde günden güne gelişmesi üzerine tarayıcılarında bir çok çeşitleri yan sürümleri çıktı. Özellikle bu yeni çıkan sürümlerde öncelik olarak tercih edilen tasarım ve kullanışlı olması. Safari web tarayıcıları sofistike tasarım öğelerini tanıtmış bulunmaktadır. Kullanımı kolaydır. Safari hemen yolunuz üstündedir yolunuzumu kaybettiniz Safari internet tarrayıcısı sizlere yardımcı olur ve zahmetsizce siteden siteye gitmenizi sağlar.

Safari Browser Son Sürüm Download: Daha çok tarama alanı !

Safari web tarayıcı programı daha çok tarama değil tarayıcının ne olduğunu en güzel şekilde vurgulamak için tasarlanmıştır. Tarayıcı son derece yüksek piksellerde çalışma özenini gösterir.Safari de durumm çubuğunda istediğiniz bütün yönlendirmeleri zahmetsizce kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Web sitelerini daha geniş bir açıda açar ve daha rahat bir şekilde görüntüyü almanıza yardımcı olmaktadır. Safari web tarayıcısı gerçekten geniş çapli bir yazılıma ev sahipliği yapmaktadır. Safari sadece web sitelerinizde gezmenizi internetin tadını çıkartmanızı sağlar.

Safari browser İhtiyacınız olan Siteleri Bulmanıza Yardımcı Olur

Web tarayıcınızla gezmekte olduğunuz web sayfalarını mı unuttunuz safari en kısa sürede geçmişte gezdiğiniz siteleri bulmanıza yardımcı olur.Hızlı bir sketchiest tarama terimleri kullanarak siteleri bulmak için tam geçmişi arama butonuna tıklayarak istediğiniz siteleri geçmişte ziyaret etmiş olduğunuz siteleri bulmanıza yardımcı olur. Bu yeni özellikleri en tarayıcı olduğunu göstermektedir.

Dünyanın en hızlı tarayıcısı olma özelliği taşımaktadır safari son derece hızlıdır. Makinanızı ve sizi bayan hiç bir zaman üzmez çok hızlı bir şekilde çalışır ve bilgisayarınızın belleğini şişirmez. En son haberleri almak arama sonuçlarını en yüksek düzeyde görebilmek için safari son sürüm türkçe indirin değerli kullanıcılarımız. Safari web tarayıcısı asla ücrete tabii tutmaz sizleri.

Safari Son Sürüm Ekran Görütüsü Resimleri

Safari nedir Safari indir Safari download Safari yükle Safari son sürüm türkçe2 Safari nedir Safari indir Safari download Safari yükle Safari son sürüm türkçe3 Safari nedir Safari indir Safari download Safari yükle Safari son sürüm türkçe5 Safari nedir Safari indir Safari download Safari yükle Safari son sürüm türkçe34 Safari nedir Safari indir Safari download Safari yükle Safari son sürüm türkçe56 Safari nedir Safari indir Safari download Safari yükle Safari son sürüm türkçe345

 • safari
 • safari indir
 • safari oyunu
 • safari türkçe
 • safari nedir
 • safari belgesel
 • safari izle
 • safari download
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. Kara Çiftçi

  Program bir harika. Fakat türkçe bir kullanım kitapçığı da olmalı . Paralı ya da değil, önemi yok kuşkusuz. Ama verimli kullanım için kitapçık şart.

 2. emin gultekin

  Bu tarayıcının türkce versiyonu yokmu