Sahibinden.com indir

Sahibinden.com indir

Sahibinden.com APK indir, sahibinden satılık ve kiralık daire, 0 ve ikinci el araba ve alışveriş ürünleri al sat Android sahibinden.com uygulamasıdır. Sahibinden.com APK uygulaması sayesinde...

Sahibinden.com APK indir, sahibinden satılık ve kiralık daire, 0 ve ikinci el araba ve alışveriş ürünleri al sat Android sahibinden.com uygulamasıdır.

Sahibinden.com APK uygulaması sayesinde birçok kullanıcı aradıkları her konuda yer alan ilanlara ulaşabilmektedir. Sahibinden uygulaması üzerinde satılık ve kiralık arsalara, işyeri ilanlarına, iş ilanlarına, özel ders ilanlarına ve satılık araba ilanları gibi birçok alanda yayınlanan ilanlara ulaşmak mümkündür. Ayrıca uygulamada alışveriş yapılabilmektedir.

Sahibinden.com ücretsiz yeni sürüm Android uygulaması giyim, kozmetik, bahçe ve yapı malzemeleri, ev dekorasyonu gibi alanlarda birbirinden farklı ürünler bulunmaktadır. Her konuda istenen ve aranan pek çok ürün uygulamada yer almaktadır. Hızlı ve basit bir şekilde uygulamaya giriş yaparak, alışveriş işlemleri gerçekleştirilir. İstenen her alanda alışveriş yapma imkânı bulunmaktadır. Uygulama online satışlarda önemli bir noktada yer alır.

Sahibinden.com APK Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Sahibinden.com APK uygulamasının kullanımı ve özellikleri dikkate alınarak birçok avantaj sağladığı görülmektedir. Özelliklerinden bahsedilecek olursa;

  • Uygulamada ilan verilebilir ve ilanlar incelenebilir. Ayrıca verilen ilanlar düzenlenebilir.
  • Uygulamanın en önemli noktalarından bir tanesi de param güvende hizmetidir. Ürünler kredi kartı sayesinde hızlı ve basit bir şekilde satın alınabilir. Ayrıca ücretsiz kargo ile tüm Türkiye’ye ulaşım sağlanır.
  • Beğenilen ürünler favorilere eklenebilir ve favori bölümü etkinleştirilebilir.
  • Yakınımda ara özelliği sayesinde yakında bulunan ilanlar görüntülenebilir.

Sahibinden.com Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *