Samsung Music Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.
  • DilTürkçe
  • Boyut25.2 MB
  • Versiyon16.2.28.5

Samsung Music Apk indir

Samsung Music APK indir, Android ücretsiz samsung müzik dinleme uygulaması en son sürüme güncelleyerek müzik dosyalarını görüntüleyin. Samsung Android cihazları için indirin. Samsung Music APK...

Samsung Music APK indir, Android ücretsiz samsung müzik dinleme uygulaması en son sürüme güncelleyerek müzik dosyalarını görüntüleyin. Samsung Android cihazları için indirin.

Samsung Music APK indir, sadece Android işletim sistemine sahip olan ve Play Store kullanabilen Samsung cihazlarına otomatik olarak indirilebilen bir uygulamadır. Bu uygulama üzerinden kişiler istedikleri müziği istediği şekilde dinleye bilir.

Samsung Music APK Özellikleri

Samsung Music APK telefon kilitliyken bile arka planda hala çalmaya devam edebilen bir uygulamadır. Aynı zamanda kilitli ekrana gelerek kişinin kontrolüyle müzik değiştirme, ses yükseltme, müziği ilerletme gibi özelliklere sahiptir. Bu uygulamayı kullanabilmek için kişilerin işletim sisteminin 5.0 ve üzerinde olmalıdır. Aynı zamanda Samsung cihazına sahip olmak gerekir.

Bu uygulama FLK, AAC, WMA, MP3 gibi çeşitli ses formatlarını destekler. Samsung Music ücretsiz uygulaması üzerinden besteci, klasör, tür, sanatçı, albüm ya da parça gibi çeşitli kategorizeler yapılır. Ara yüzü sezgisel, temiz ve çok kolay olduğu için kişiler bu uygulamayı kullanırken hiç zorlanmaz. Aynı zamanda bu uygulama içerisinde Spotify gibi farklı müzik uygulamalarından oluşturulan oynatma listeleri için çeşitli öneriler alınabilir. Spotify sekmesine tıklayarak Spotify Müzik ve Spotify Önerilen Müzik kişinin isteğine bağlı olarak ayarlanır.

Samsung Music APK Android indir

Android 11’in gelişmiş güvenliği sayesinde çalma listelerini içe veya dışa aktarmak için kullanılabilir. Daha önce gizlenmiş olan müzik dosyaları (kayıt dosyaları) görüntülenebilmektedir. Samsung Music APK Android ücretsiz uygulaması ile gizlenmiş olan dosyaları bulabilirsiniz. Şarkı listelerini kategorilere göre etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Samsung Music Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.app.music&referrer=utm_source%3Dindirson.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *