Sarahah
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciSarahah
  • Dilİngilizce
  • Boyut39.80 MB
  • Versiyon1.0

Sarahah

Sarahah ios , Instagram’ın android apk ve iOS iPhone için Türkçe indir ve ücretsiz sunduğu gizli soru sorma uygulamasıdır. Sarahah ile Instagram kullanıcılarına...

Sarahah ios , Instagram’ın android apk ve iOS iPhone için Türkçe indir ve ücretsiz sunduğu gizli soru sorma uygulamasıdır. Sarahah ile Instagram kullanıcılarına anonim olarak mesajlar atarak sohbet edebilir ve kimliğinizi gizleyebilirsiniz.

Arap bir yazılımcı tarafından geliştirilen Instagram uygulamasıdır. Farsça, arapça, ingilizce ve (Türkçe) dil seçenekleriyle geliyor. Android ve iOS uyumlu işletim sistemlerinde Sarahah uygulamasını kullanabilirsiniz. Birçok insan hoşlandığı kişiye karşı ifade edemeyeceği duygu ve düşünceleri uygulama sayesinde söyleyebiliyor.

Sarahah iphone, popülerliği günden güne artmasıyla Google Play ve App Store’un en popüler indirilen uygulaması olmayı başarmıştır. Suudi Arabistanlı Zain-al-Abidin Tawfig tarafından geliştirilen sosyal ağ android apk uygulamasıdır. Türkiye başta olmak üzere Avustralya, İrlanda, ABD ve İngiltere gibi birçok ülkelerde üst sıralarda yer almayı başarmıştır.

3 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Sarahah, anonim ortamda gizli mesajlar ve sorular sorarak dostluklar kazanabilirsiniz. Sizden büyük ve küçük istediğiniz kullanıcıya veya sayfalara mesajlar gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *