Bedava Program Oyun indir yukle

Sarahah

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 39.8 MB
Üretici : Sarahah
Güncelleme : 10 ay önce
İşletim Sistemi : Android 4.4 ve iOS 7.0 ve üzeri

Sarahah, Instagram’ın android apk ve iOS iPhone için Türkçe indir ve ücretsiz sunduğu gizli soru sorma uygulamasıdır. Sarahah ile Instagram kullanıcılarına anonim olarak mesajlar atarak sohbet edebilir ve kimliğinizi gizleyebilirsiniz.

Arap bir yazılımcı tarafından geliştirilen Instagram uygulamasıdır. Farsça, arapça, ingilizce ve (Türkçe) dil seçenekleriyle geliyor. Android ve iOS uyumlu işletim sistemlerinde Sarahah uygulamasını kullanabilirsiniz. Birçok insan hoşlandığı kişiye karşı ifade edemeyeceği duygu ve düşünceleri uygulama sayesinde söyleyebiliyor.

Sarahah, popülerliği günden güne artmasıyla Google Play ve App Store’un en popüler indirilen uygulaması olmayı başarmıştır. Suudi Arabistanlı Zain-al-Abidin Tawfig tarafından geliştirilen sosyal ağ android apk uygulamasıdır. Türkiye başta olmak üzere Avustralya, İrlanda, ABD ve İngiltere gibi birçok ülkelerde üst sıralarda yer almayı başarmıştır.

3 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Sarahah, anonim ortamda gizli mesajlar ve sorular sorarak dostluklar kazanabilirsiniz. Sizden büyük ve küçük istediğiniz kullanıcıya veya sayfalara mesajlar gönderebilirsiniz.

indirvip.com

Popüler Android Sohbet İletişim Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz