Scary Teacher 3D
Scary Teacher 3D

Scary Teacher 3D

Scary Teacher 3D APK indir, oyun hikayesinde korkunç bir öğretmen ve dahi bir kız öğrenciyi konu alan Scary Teacher 3D Android oyunda korkutucu öğretmeni yönetiyoruz....

Scary Teacher 3D APK indir, oyun hikayesinde korkunç bir öğretmen ve dahi bir kız öğrenciyi konu alan Scary Teacher 3D Android oyunda korkutucu öğretmeni yönetiyoruz.

Scary Teacher 3D APK hikayeli Android mobil oyunlar arasında yer alır. 2019 yılında çıkarılan ve zaman zaman aldığı güncellemelerle yenilenen oyunun yapımcısı Pakistan merkezli Z&K Games olarak bilinmektedir.

Scary Teacher 3D Oyun Özellikleri

Scary Teacher 3D Android APK oyunda son derece zeki bir kız bulunur. Ancak öğretmeni son derece korkutucudur. Oyun da adını buradan alır. Öğrencilere çeşitli cezalar veren öğretmen için işler değişir ve oyuncular öğretmenden intikam almaya başlar.

Scary Teacher 3D korkunç öğretmeni yenmek için oynayacağınız oyunda son derece yaratıcı haritalar bulunur. Her harita farklı odalardan oluşur ve bu odalarda çözmeniz gereken bilmeceler bulunur. Oyunun kontrolü oldukça kolaydır ve her yaştan çocuk oynayabilir. Ancak hikâye için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Korku temaları nedeniyle ebeveyn kontrolünde oynanmasında fayda vardır.

Scary Teacher 3D Android APK indir

Scary Teacher 3D APK oyunu dünyada 100 milyondan fazla kişi tarafından yüklenmiştir. Boyu yaklaşık 50 MB olmakla birlikte yeni gelen güncellemeler nedeninde telefon ya da tabletinizde daha fazla yere ihtiyaç duyabilirsiniz. Cihazınızın Android sürümünün ise en az 5.0 olması gerekmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *