SeaMonkey Browser
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciMozilla Labs
  • DilTürkçe
  • Boyut34.60 MB
  • Versiyon2.40

SeaMonkey Browser

SeaMonkey Browser indir Download SeaMonkey indir, Windows 10 32 bit ve 64 bit Türkçe ve ücretsiz son sürüm web tarayıcı programıdır. SeaMonkey diğer web tarayıcılara...

SeaMonkey Browser indir Download

SeaMonkey indir, Windows 10 32 bit ve 64 bit Türkçe ve ücretsiz son sürüm web tarayıcı programıdır. SeaMonkey diğer web tarayıcılara göre sayısız bir çok özelliği mevcuttur. Gelişmiş e-posta ve haber grubu istemcisi,Irc sohbet ve html düzenleme sistemi bulunmaktadır.

SeaMonkey indir internet tarayıcısı ile internette istediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz. İstediğiniz tüm her şeyi en güzel haliyle sizlerin gözleri önüne serebilir. Tüm internet uygulama ihtiyaçlarınızı SeaMonkey internet tarayıcısı ile halletmeniz mümkündür. Yazılımın bir çok özelliğiyle karşı karşıya kalacaksınız bilgisayarınıza indirip kurduğunuzda. Dosya boyutu çok küçüktür anında indirebilir kurabilirsiniz. Bilgisayarınızda asla çok fazla yer kaplamaz sizi ve bilgisayarınızı asla üzme hızlı bir işlemle internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Sekmeli taram özelliğiyle internette bir çok siteye girebilir internetin tadını çıkarabilirsiniz. Artık eskisi gibi her seferinde ayrı ayrı sayfalar açma yerine ctrl+t ile yeni bir sekme yeni bir sayfa açmanız mümkündür.Sekmeli sistemle tek tıklamayla aynı anda bir çok sayfada gezebilme özelliğini göstermektedir. Ayrıca anasayfanızda sekmelerde birden fazla sayıda sekme barındırabilirsiniz.
Açılır pence engelleyicisi ile rahatsız edici kötü içerikli reklamları engeller internette kesintisiz sörf yapma şansını en iyi şekilde yakalamış olursunuz.

SeaMonkey Browser indir

SeaMonkey son sürümle özel olarak tarayıcısı için yan uygulaması olarak üretmiş olduğu görüntü yöneticisi ile saldırgan görüntüleri kaldırabilme imkanı sunar. Ayrıca görüntüleri en yüksek pikselleriyle en iyi izlenimleriyle sizlere sunar. SeaMonkey çoklu dil özelliğine sahiptir bir çok dilde sizlere hizmet vermektedir. Sizde SeaMonkey web tarayıcısını kendi dilinizi seçerek kullanabilirsiniz. Gelişmiş güvenlik sistemiyle şifre ayarlarını hafızasında gizler başkalarının erişmesine izin vermez. Temalarılarıyda çok seçilen SeaMonkey web tarayıcı 1 numara olma yolunda çok iyi adımlar atmaktadır.

SeaMonkey Browser Nasıl Kullanılır Video Anlatım

  • seamonkey
  • seamonkey indir
  • seamonkey download
  • seamonkey browser indir
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *