Sharkee Browser indir

Sharkee Browser indir

Sharkee Browser APK indir, ücretsiz sınırsız VPN, izleme engelleme, özel tarama ve çevirimiçi gizlilik. Sharkee Browser Android yasaklı sitelere giriş uygulamasıdır. Sharkee browser APK, güvenilir...

Sharkee Browser APK indir, ücretsiz sınırsız VPN, izleme engelleme, özel tarama ve çevirimiçi gizlilik. Sharkee Browser Android yasaklı sitelere giriş uygulamasıdır.

Sharkee browser APK, güvenilir ve oldukça hızlı olan bir web tarayıcısı olarak ifade edilebilir. Android tabanlı cihazlarda pratik bir şekilde kullanılması sağlanabilir. Uygulamanın kurulabilmesi için ihtiyaç duyulan bütün yazılımları içermektedir. Çok yönlü olması sebebiyle pek çok kullanıcı tarafından dikkat çekmektedir. Bu uygulama sayesinde kötü amaçlı ve şüpheli sitelere giriş yapma engellenir. Sharkee Browser Android VPN ile kötü amaçlı ve şüpheli siteleri filtreleyerek, cihazı yönelik gerçekleşebilen saldırıları en aza indirir.

Shake Browser APK Özellikleri Nelerdir?

Sharkee browser APK dosyasının özellikleri sayesinde çevrimiçi gizliliği, yüksek düzeyde korunmaktadır. Bu özelliklerden bahsedilecek olursa, şu şekilde sıralanabilir;

  • Ücretsiz bir şekilde, yerleşik olan Sharkee Browser VPN aracı ile gizlilik korunabilmektedir. Yapılması gereken ayarlar bölümünden VPN’i açmaktır. Böylelikle IP adresini ziyaret edilen siteler görüntüleyememektedir.
  • Herkes tarafından popüler olan sosyal medya platformlarından, istenilen videolar kolay bir şekilde indirilebilmektedir.
  • Gece modu özelliğini sunmaktadır.
  • İnternet sitelerinde gezinirken özel mod kullanılabilir.
  • Ziyaret edilmek istenen siteler ile alâkalı güvenlik açığı olup olmadığı kontrol edilir. Eğer tespit edilirse kullanıcılara bildirim gönderilir.

Ücretsiz son sürüm, hızlı ve hafif VPN’si bulunan bir tarayıcı arıyorsanız Opera Mini APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz. Opera Mini Web Tarayıcısı APK indir yaparak üst kısımda VPN’si bulunan konforlu, çevirimdışı dosya paylaşımına izin veren ve günlük veri hesaplaması yapabilen uygulamadır.

Sharkee Browser Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *