Shortcut Run Apk indir
Shortcut Run Apk indir

Shortcut Run Apk indir

Shortcut Run (APK) indir, Android VOODOO yarış oyunu tek oyunculu oynanabilen çevirimdışı 3D oyundur. Shortcut Run oyunda rakiplerine yarış ve onları geç. Shortcut Run (APK)...

Shortcut Run (APK) indir, Android VOODOO yarış oyunu tek oyunculu oynanabilen çevirimdışı 3D oyundur. Shortcut Run oyunda rakiplerine yarış ve onları geç.

Shortcut Run (APK) Android oyun VOODOO tarafından geliştirilen yarış oyunudur. Basit oynanışı ve harika görselleriyle rakiplerine karşı yarışarak onları yenmeye çalışıyorsunuz.

Shortcut Run Oyunu Nasıl Oynanır?

Rakiplerinize karşı başlangıç çizgisinden bitiş çizgisine kadar yarışabileceğiniz VOODOO tasarımı bir oyundur. Shortcut Run APK Android yarış oyununda oyun boyunda döşeme tahta platformun üzerinde koşuyorsunuz. Karakterinizle seviye atladıkça kazandığınız para ve puanlarla karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Shortcut Run APK Android yarış oyununda ne kadar yetenekleri ve zeki olduğunuzu başarılarınızla kanıtlayın. Yol güzergahı içerisinde köprüler inşa edebilir, zıplayarak engelleri geçebilir ve koşabilirsiniz. Kaliteli görselleri, basit oynanış kontrolleri ve eğlenceli oyunuyla çok seveceğiniz bir oyundur.

Shortcut Run APK Android indir

Farklı bir yarış türü oyunu içerisinde bir kendi karakteriniz ve rakibinizle birlikte yarışa başlıyorsunuz. Shortcut Run APK Android yarış oyununda seviye atladıkça bölümler değişiyor ve engellerin sayısı artıyor. Karakterinizi geliştirerek rakibinizden önce bitiş çizgisine ulaşın.

Shortcut Run Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ohmgames.cheatandrun&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *