Simpler – Kişiler, Çevirici ve Telefon
Simpler – Kişiler, Çevirici ve Telefon

Simpler – Kişiler, Çevirici ve Telefon

Simpler – Kişiler, Çevirici ve Telefon APK indir, Simpler ücretsiz arayan kimliğini öğrenme, istenmeyen aramaları engelleme, kişileri yedekleme ve kişileri temizleme uygulamasıdır. Simpler...

Simpler – Kişiler, Çevirici ve Telefon APK indir, Simpler ücretsiz arayan kimliğini öğrenme, istenmeyen aramaları engelleme, kişileri yedekleme ve kişileri temizleme uygulamasıdır.

Simpler – Kişiler, Çevirici ve Telefon, bir haberleşme uygulaması olup aramalarınızın kimden geldiğinizi görüp yönetebilirsiniz.

Simpler – Kişiler, Çevirici ve Telefon Özellikleri

Amerikalı uygulama geliştiricileri tarafından üretilen Simpler – Kişiler, Çevirici ve Telefon uygulaması milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta olup boyutu 17 MB civarındadır. Bu sayede cihazınızda gereğinden fazla yer kaplamaz ve ısınma gibi sorunlara yer olmaz. En az 5.0 Android sürümüne sahip cihazlarda kullanabileceğiniz uygulamayı APK dosyasını indirerek kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Simpler – Kişiler, Çevirici ve Telefon sayesinde bilinmeyen aramayanları otomatik olarak ekranınızda görürsünüz. Eğer isterseniz bu numaraları engelleme imkânınız bulunur. Ayrıca spam aramalar otomatik olarak engelleneceğinden dolayı kendisini devlet görevlisi ya da bankacı olarak tanıtan kişilerin yapacağı dolandırıcılıkların önüne geçmeniz mümkündür.

Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde kolaylıkla kullanabileceğiniz Simpler – Kişiler, Çevirici ve Telefon uygulamasında 40 farklı tema bulunur. Bu sayede kendi zevkinize uygun bir tasarım kullanabilirsiniz. Ayrıca kopyaladığınız bir numarayı uygulamanın tarama alanına ekleyerek anında kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

Simpler – Kişiler, Çevirici ve Telefon APK indir

Grup mesajlaşma ve arayan kimliği belirleme uygulaması olan Simpler – Kişiler, Çevirici ve Telefon APK indirip Android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Arama engelleme ve arayanın kim olduğunu öğrenebileceğiniz uygulamadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *