Wabi – WhatsApp

Wabi – WhatsApp

Wabi – WhatsApp APK indir, Wabi ile WhatsApp Business hesabı oluşturabilirsiniz. Wabi – WhatsApp iş için ücretsiz sanal numara alma uygulamasıdır. Wabi, bir...

Wabi – WhatsApp APK indir, Wabi ile WhatsApp Business hesabı oluşturabilirsiniz. Wabi – WhatsApp iş için ücretsiz sanal numara alma uygulamasıdır.

Wabi, bir sanal telefon uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde Whatsapp Business hesabınızda kullanabileceğiniz bir numara elde etmeniz mümkündür. Üstelik uygulama yalnızca Türkiye desteği de sunmaz. 60 farklı ülkeden dilediğinize ait bir telefon satın alarak Whatsapp profilinizi bağlayabilirsiniz.

Wabi – WhatsApp Özellikleri

İşiniz için ekstra bir hat almanıza gerek kalmadan kullanabileceğiniz Wabi uygulaması sayesinde çift hatlı telefon kullanmanız ya da yeni bir cihaz almanıza gerek kalmayacaktır. Wabi – WhatsApp APK dosyasını kolaylıkla indirebilir ve ücretsiz bir şekilde kurulumu sağlayabilirsiniz.

Wabi uygulaması üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Ücretsiz iş için sanal numara alma uygulaması ile alacağınız telefon numarasını kullanacağınız süreye göre bir üyelik ücreti ödersiniz.

Wabi – WhatsApp APK Android uygulamasnı indirdikten sonra bir üyeliğiniz varsa doğrudan oturum açabilirsiniz. Eğer bir üyeliğiniz bulunmuyorsa “sanal bir telefon numarası alın” butonuna tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Numara almak istediğiniz ülke ve şehri seçtiğinizde karşınıza farklı alternatifler çıkacaktır. Bu alternatiflerden dilediğinizi seçerek ilerleyebilirsiniz.

Alacağınız telefon numarasını belirledikten sonra aktifleştirebilirsiniz. Daha sonra “Install Whatsapp Business” butonuna tıklayarak Whatsapp Business uygulamasını indirebilirsiniz. Wabi ile yaşayacağınız herhangi bir sorunda günün her saatinde canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

Wabi – WhatsApp APK indir

Wabi – WhatsApp uygulaması sayesinde çift hatlı telefon kullanmanıza gerek yoktur. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak Wabi – WhatsApp APK dosyasını indirip anında sanal numaranızı alarak Whatsapp iş hesabı oluşturabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *