Special Forces Group 2 Apk indir
Special Forces Group 2 Apk indir

Special Forces Group 2 Apk indir

Special Forces Group 2 APK indir, Singleplayer (botlarla birlikte) ve Multiplayer online oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz FPS aksiyon ve savaş oyunudur. Special Forces Group...

Special Forces Group 2 APK indir, Singleplayer (botlarla birlikte) ve Multiplayer online oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz FPS aksiyon ve savaş oyunudur.

Special Forces Group 2 APK, sevilen aksiyon ve savaş oyunlarından birisidir. Android işletim sistemine sahip cihazlarda oynayabileceğiniz oyunları dilerseniz tek başınıza botlara karşı dilerseniz de gerçek oyuncularla oynayabilirsiniz.

Special Forces Group 2 oyunu özellikleri

Online olarak oynanan oyunda sistem sizi yönlendirecek ve hedefe varmanız için çeşitli görevler sunacaktır. Oyunun en güzel yanı tek bir mod bulunmamasıdır. Ölüm maçı, bayrak yarışı, keskin nişancı gibi 9 farklı oyun modu bulunur. Bu sayede uzun süre sıkılmadan oyunu oynamanız mümkün olacaktır.

Ekipman alanında oldukça zengin seçenekleri bulunan Special Forces Group 2’de 134 silah takımı bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli özelleştirmeler yapmanız da mümkündür. Farklı haritalarda oynama imkânı sunan Special Forces Group 2 APK Android oyunu, aralarında Türkçe’nin bulunduğu 10 farklı dilde oynanabilmektedir.

Becerilerinizi geliştirirken eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayacak olan Special Forces Group 2için cihazınızda 200 MB boş alan olması gerekmektedir. İhtiyaç duyulan Android sürümü ise 6’dır. Special Forces Group 2 APK Android dosyasını indirerek saniyeler içerisinde kurulumu tamamlayarak ücretsiz bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz takdirde ise oyun içi alım yapabilirsiniz.

Special Forces Group 2 APK Android indir

Botlarla ve gerçek oyunculara karşı oynayabileceğiniz Special Forces Group 2 APK Android dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Çeşitli silahların, haritaların ve 9 oyun modunun bulunduğu FPS aksiyon savaş oyunudur.

Special Forces Group 2 Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ForgeGames.SpecialForcesGroup2&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *