Stack Smash indir
Stack Smash indir

Stack Smash indir

Stack Smash APK indir, Android cihazlarda Stack Smash oyununda platform üzerinde tüm plakaları kırmak için futbol ve basketbol toplarıyla çarp. 3 boyutlu görsellere sahip olan...

Stack Smash APK indir, Android cihazlarda Stack Smash oyununda platform üzerinde tüm plakaları kırmak için futbol ve basketbol toplarıyla çarp. 3 boyutlu görsellere sahip olan ücretsiz gündelik bir oyundur.

Stack Smash APK Android oyunu içerisinde dev platformlar üzerinde top sektiriyorsunuz. Toplar ile sekerek binalara çarpıyor ve yığın topları ile yıkım yaparak ilerleme kaydediyorsunuz. Bir o kadar heyecanlı ve meydan okumaları bulunan eğlenceli bir oyundur.

Stack Smash APK indir ve Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde bir platform bulunuyor ve bu platform üzerinde topun siyah alana düşmesine izin vermeden ilerlemeniz isteniyor. Siyah alana top dokunduğunda başarısız oluyor ve oyuna yeniden başlamanız isteniyor. Stack Smash APK Android oyunu içerisinde plakları basketbol, futbol ve çeşitli toplarla kırarak ilerleyin.

Plakaları kırmak için topa basın yada basılı tutarak oynayın. Çılgın hızlanma modları bulunan oyunda buff adlı topları tetiklerek daha çok plaka kırabiliyorsunuz. Stack Smash APK Android oyunu Android telefon ve tabletlere ücretsiz 49 MB oyun dosyasını indirin. Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur.

Stack Smash Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *