Stickman Archer online indir
Stickman Archer online indir

Stickman Archer online indir

Stickman Archer online APK indir, Android aksiyon türü PvP online savaş oyunudur. Stickman Archer düellolarında kendini geliştir, nişan al ve oku fırlat. Stickman Archer online...

Stickman Archer online APK indir, Android aksiyon türü PvP online savaş oyunudur. Stickman Archer düellolarında kendini geliştir, nişan al ve oku fırlat.

Stickman Archer online APK Android oyunu Stickman dünyasına girerek online oyuncularla PvP savaşlarına katılıyorsunuz. Oyundaki tüm ayrıntılar HD kalitede grafikler ve kolay bir oynanış sunmaktadır.

Stickman Archer online APK Android indir

Aksiyon türü online PvP savaş oyununda farklı yaylar ve oklar kullanarak yeteneklerini geliştir ve tüm rakiplerini yenerek oyuna devam et. Stickman Archer online APK Android oyunu içerisinde kalkanlar, oklar, maskeler, çeşitli şapkalar, saç sekilleri ve sakallar vardır. Oyunda eşsiz animasyon görünümleriyle Stickman’ı özelleştirebilirsiniz.

Stickman Archer oyununda Stickman bayrakları için yeni çıkartmaların kilidini açıyorsunuz. Kendi karakteristik okçunu oluştur ve diğer oyunculara karşı nasıl oynanması gerçeğini onlara göster. Şampiyonluk yarışında PvP savaşlarına tüm dünyadan Stickman oyun severler katılmaktadır. Stickman Archer online APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Stickman Archer online Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.byril.stickmanarcher&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *