Supreme Duelist Stickman
Supreme Duelist Stickman

Supreme Duelist Stickman

Android Supreme Duelist Stickman Apk indir, eğlenceli ve çılgın çöp adam oyunu olan Supreme Duelist Stickman 2D fizik sopa dövüş savaşı online ve...

Android Supreme Duelist Stickman Apk indir, eğlenceli ve çılgın çöp adam oyunu olan Supreme Duelist Stickman 2D fizik sopa dövüş savaşı online ve çevirim dışı 1 ya da 2 kişi ile oynanmaktadır.

Supreme Duelist Stickman, Android cihazlar için geliştirilmiş bir aksiyon oyunu olup dünyanın pek çok ülkesinde büyük ilgi görmektedir. Çöp adamların savaşını konu alan oyun basit ancak bir o kadar eğlenceli grafikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Supreme Duelist Stickman Oyunu

Yeni harita editörü ile daha da eğlenceli hale gelen Supreme Duelist Stickman oyunu online ya da çevrim dışı modda oynamanız mümkündür. Çöp adam savaşı oyununda tek oyunculu modda kendinizi geliştirmeniz mümkündür. Rastgele eşleşme ile iki kişilik oyuna girebilir ya da hayatta kalma modunu deneyimleyebilirsiniz.

Supreme Duelist Stickman 2D grafikleri ile cihazınızı kasmadan oynayabileceğiniz oyunda kendi karakterinizi kendinizin oluşturması mümkündür. Oyunda farklı modlar bulunmakta olup kendi zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Enerji kalkanı ile kendinizi korumanız mümkündür. Çöp adam oyununda yeteneklerinizi konuşturarak en iyi oyuncular arasına girebileceğiniz oyun zaman içerisinde bağımlılık yapabilir. Tamamen ücretsiz şekilde oynayabileceğiniz Supreme Duelist Stickman dünyada 100 milyonun üzerinde kişi tarafından aktif olarak oynanmaktadır. Supreme Duelist Stickman APK dosyası 32 MB yer kaplamaktadır. İhtiyaç duyacağınız en düşük Android sürümü ise 4.1’dir. Ancak yeni gelen güncellemelerle birlikte gereksinimler değişebilmektedir.

Supreme Duelist Stickman Android Apk indir

Sopa dövüşü oyununu çöp adam karakterleriyle sisteme karşı ya da online bir oyuncuya karşı oynayabiliyorsunuz. Birden fazla harita, kolay kontroller ve farklı oyun modları ile oynanabilen Supreme Duelist Stickman APK dosyasını Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *