Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı indir
Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı indir

Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı indir

Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı APK indir, Android telefona yada PC Windows 10 bilgisayarınıza Telefon Eşlikçiniz uygulamasını indir ve bağlantı kur. Telefon eşlikçiniz – windows...

Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı APK indir, Android telefona yada PC Windows 10 bilgisayarınıza Telefon Eşlikçiniz uygulamasını indir ve bağlantı kur.

Telefon eşlikçiniz – windows bağlantısı APK dosyası sayesinde, mobil cihazlardan severek yapılan bütün işlemlerin bilgisayara aktarılarak gerçekleştirilebilme olanağı sağlanır. Bu uygulama ile mobil cihazlarda erişilmek istenen dosyalara, bilgisayar üzerinden direkt olarak kolay bir şekilde erişim sağlanabilir.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle yapılması gereken, android tabanlı mobil cihazlara Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı APK dosyasını indirerek, yükleme işlemi yapılmalıdır. Ardından Windows 10 uyumlu bilgisayara, bu uygulamanın bağlanması gerekir.

Telefon Eşlikçiniz – Windows bağlantısı APK Özellikleri Nelerdir?

Telefon eşlikçiniz – windows bağlantısı APK özellikleri kullanıcılara sağladığı avantajlar açısından oldukça dikkat çekmektedir. Pek çok işlemin kolaylıkla yapılabilme olanağını sağlamaktadır. Bu özelliklerden bahsedilecek olursa, şu şekilde sıralanabilir;

  • Bilgisayar üzerinden, mobil cihazlara gelen çağrıların yanıtlanabilmesi ve çağrı yapılabilmesi olanağı sağlanır.
  • Bilgisayar üzerinden, gelen iletileri görüntüleyebilme ve cevap verebilme imkânı sunulur.
  • Mobil cihaza gelen bildirimleri anlık olarak bilgisayar üzerinden alabilmek mümkündür. Böylelikle daha kolay bir kullanım sağlanabilir.
  • Bilgisayar ve mobil cihaz arasında istenilen dosyalar sürüklenebilmektedir.
  • Mobil cihazda kayıtlı olan fotoğraf ve videolara, bilgisayar üzerinden kolay bir şekilde ulaşılabilir.

Telefon Eşlikçiniz Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *