The Sims™ Mobil Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciELECTRONIC ARTS
  • DilTürkçe
  • Boyut133.5M
  • Versiyon37.0.1.141180
The Sims™ Mobil Apk indir

The Sims™ Mobil Apk indir

The Sims™ Mobil APK indir, Android simülasyon oyununda kendi şehrini kur. Tek oyunculu oynanabilen The Sims™ Mobil ücretsiz oyunda kendi dünyanızı inşa edin....

The Sims™ Mobil APK indir, Android simülasyon oyununda kendi şehrini kur. Tek oyunculu oynanabilen The Sims™ Mobil ücretsiz oyunda kendi dünyanızı inşa edin.

The Sims™ Mobil APK indir, Android tek kişilik oynanabilir simülasyon oyununda kendi Sim’lerinizin hayatlarını deneyimleyebilirsiniz. Kendinize has Sim’lerinizi oluşturabilir ve kişilik özelliklerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

The Sims™ Mobil Oyun Özellikleri

Oyun içerisinde çılgın Sim karakterleri oluşturabilirsiniz. Sim’lerin farklı görünüşleri, saç stilleri, kıyafetleri, makyaj ve aksesuarlarını siz giydirebilirsiniz. The Sims™ Mobil APK Android oyunda kendi şehrinizi ve evinizi inşa edebilirsiniz. Evinize çeşitli mobilya dekorasyonları, süslemeler, seçenekleri düzenleme ve tasarımları kişiselleştirme yapabilirsiniz.

The Sims™ Mobil APK Android oyunda diğer Sim’lerle sosyalleşerek ödüller kazanabilir ve romantik ilişkiler kurabilirsiniz. Bir aile kurun ve Sim’lerinizin yaşam hikayelerine rehberlik edebilirsiniz. Partilere katılarak eğlenebilir ve çeşitli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Diğer Sim karakterleriyle bir ev tutup aynı ev ortamında yaşayabilirsiniz.

The Sims™ Mobil APK Android indir

Simülasyon oyununda kendi şehrinizi, evinizi ve sosyal tesislerinizi kurarak çeşitli aktivitelerde bulunabilirsiniz. The Sims™ Mobil APK Android oyunda Sim’lerin yaşam hikayelerine yön verebilirsiniz. The Sims™ Mobil APK dosyasını indirvip.com sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

The Sims Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.gp.simsmobile&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *