Tic Tac Toe XOX indir
Tic Tac Toe XOX indir

Tic Tac Toe XOX indir

Tic Tac Toe XOX APK indir, Android zeka türü bulmaca oyunudur. 2 kişilik oynanabilen Tic Tac Toe XOX zihin çalıştır, arkadaşınla oyna ve mantık becerini...

Tic Tac Toe XOX APK indir, Android zeka türü bulmaca oyunudur. 2 kişilik oynanabilen Tic Tac Toe XOX zihin çalıştır, arkadaşınla oyna ve mantık becerini zorla.

Tic Tac Toe XOX APK Android zeka bulmaca oyunu 2 kişilik oynanabilen bulmaca oyunudur. Arkadaşlarınla hızlı bir şekilde oynanabilen oyunu isterseniz tek oyunculu modunda da oynayabilirsiniz.

Tic Tac Toe XOX APK Android indir

Çevirimiçi oynanabilen tic toc oyununda 3×3, 6×6, 9×9, 11×11 şeklinde ızgaralar yer almaktadır. Bu ızgaralar içerisinde X ve O yazarak oynuyorsunuz. Tic Tac Toe XOX APK Android oyunu kolay oynanbilir, harika efektleri ve çoklu oyuncu seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Tic Tac Toe oyunu amacı 3 veya daha fazla X ve O sembolünü sıralamaktır. Tahtada XO oyunu ve boş alan ızgaralarını işaretleyerek oynayabilirsiniz. Gerekli miktarda X ve O sembolünü yatay, dikey ve çapraz şeklinde yerleştirebilirsiniz. Birkaç adım ötesini düşünerek zihin yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. İki oyunculu yada tek oyunculu oynayabilirsiniz. Tic Tac Toe XOX APK Android oyunu APK oyun dosyasını Android cihazlara ücretsiz indir oyna.

Bu oyuna benzer bir diğer oyun Tic Tac Toe Glow APK Android oyununu buradan ücretsiz indirin. Tic Tac Toe Glow APK

Tic Tac Toe XOX Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=tic.tac.toe.two.player.board.games&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *