Township

Township

Township APK indir, hayalinizdeki şehri inşa edebileceğiniz Township Android oyununda çifçilik yaparak mahsüllerinizi hasat ediyor ve şehrinizi geliştiriyorsunuz. Township, hayalinizdeki şehri kurmanızı sağlayacak olan bir...

Township APK indir, hayalinizdeki şehri inşa edebileceğiniz Township Android oyununda çifçilik yaparak mahsüllerinizi hasat ediyor ve şehrinizi geliştiriyorsunuz.

Township, hayalinizdeki şehri kurmanızı sağlayacak olan bir oyundur. Milyonlarca kişi tarafından oynanan ve dünyanın pek çok bölgesinde fenomen hale gelmiştir.

Township oyun özellikleri

Township APK dosyasını indirerek birkaç dakika içerisinde kurulumu tamamlayabilir ve çiftliğinizi kurmaya başlayabilirsiniz. Oyunda hesabınızı oluştururken Google ya da Facebook hesabınızı kullanabilirsiniz. Bu hesaplarınız sayesinde oyunu farklı bir cihaza taşımanız da mümkün olacaktır.

Öncelikle tarlalarınızı ekmeli ve besinlerinizi hasat etmelisiniz. Hasat ettiğiniz besinlerle hayvanlarınıza yem yapabilirsiniz. Çiftçilik simülasyonu oyununda bitkileriniz ve hayvanlarınızın verdiği ürünleri ise işleyebileceğiniz çeşitli fabrikalar inşa edebilirsiniz.

Şehrinize bir taraftan da yaşam alanları inşa etmeniz gerekmektedir. Bu sayede şehrinizde yaşayan insan sayısı artacaktır. Nüfus ne kadar artarsa şehrinizi o kadar hızlı şekilde geliştirmeniz mümkündür.

Township şehir inşa etme oyununda yer alan özel semboller sayesinde şehrinizi daha da güzel hale getirebilirsiniz. Oyunda sık sık yeni yarışlar düzenlenmektedir. Bu yarışmalar sayesinde oyun hiçbir zaman sıkıcı hale gelmeyecektir. Ayrıca Township içerisinde mini oyunlar da yer almaktadır. Bu mini oyunlardan ödüller kazanabilirsiniz. Township takımlarına katılarak sosyalleşerek şehrinizi geliştirmeniz de mümkündür.

Township android apk indir

Çiftçilik simülasyonu ve şehir inşa etme oyunu olan Township APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Township oyununda hayalinizdeki şehir kurmak için farklı binalar ve dekorasyonlar yer almaktadır. Çeşitli mahsülleri fabrikanızda işleyebileceğiniz gibi karizmatik şehir insanlarından gelen siparişleri götürebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *