Truck Simulator Mobil
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciZuuks Games
  • Dilİngilizce
  • Versiyon1.0
Truck Simulator Mobil

Truck Simulator Mobil

Simülasyon oyunları büyük küçük her oyun severin oynamaktan keyif aldığı oyunların başındadır. Bu oyunlardan biri olan Truck Simulator 2017, gerçek bir kamyon sürüş...

Simülasyon oyunları büyük küçük her oyun severin oynamaktan keyif aldığı oyunların başındadır. Bu oyunlardan biri olan Truck Simulator 2017, gerçek bir kamyon sürüş keyfi yaşatabilen nadir oyunlardan biridir. Mobil cihazlarda da oynanma imkanına sahip olan kamyon simülatörü oyunu, Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletleri desteklemektedir. Bu oyunu aynı kategoride yer alan diğer oyunlardan ayıran en önemli özelliği Türk yapımı olması ve dil seçeneğinin tamamen Türkçe olmasıdır.

Truck Simulator 2017 Nasıl Oynanır?

En güncel hali ile oyun severlerin beğenisine sunulmuş olan Android ios Truck Simulator 2017, Avrupa ve Amerika yollarında geçen bir nakliyecilik serüvenini konu almaktadır. Son derece beğenilen kamyon simülatörü oyununu akıllı telefona yükledikten sonra hemen nakliye şirketini kurmak ve oyun içinde yer alan görevleri tamamlamak ve yükleri taşımaya başlamak gerekmektedir. Yükleri belirtilen adrese teslim etmek için verilen süreyi iyi değerlendirmek ve yolda dikkatli olmak oyunun en keyifli yanlarından biridir.

Truck Simulator 2017 Ücretli Mi?

Android ios oyun severler arasında popüler bir geçmişe sahip olan oyun, pek çok kişi tarafından ücretli olup olmadığı merak edilmektedir. Keyifli zaman geçirmeyi mümkün kılarken tamamen ücretsiz olan oyun, gerçek bir kamyon sürüş deneyimi yaşatabilecek en kaliteli yapımlardan biridir. Gerçekle birebir bir oyun deneyimi için mutlaka denenmesi gereken oyunu mobil platformlardan indirerek oynamak mümkündür. Olağanüstü tasarıma sahip kamyonlar ve mekanların detaylı gösterimi oyunun artı özellikleri arasındadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *