Turkcell Hesabım indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciTurkcell
  • DilTürkçe
  • Boyut124.00 MB
  • Versiyon1.0

Turkcell Hesabım indir

Turkcell Hesabım, android ve iOS mobil platformları üzerinden Turkcell online işlem yapma uygulamasıdır. Turkcell hatlarınız ile ilgili TL yükleme, internet paketi satın alma, Fatura ödeme,...

Turkcell Hesabım, android ve iOS mobil platformları üzerinden Turkcell online işlem yapma uygulamasıdır. Turkcell hatlarınız ile ilgili TL yükleme, internet paketi satın alma, Fatura ödeme, tarifenize ek özel paketleri görüntülemeniz için hızlı ve kolaylık sağlıyor.

Turkcell’in size özel sunduğu kampanya ve ayrıcalıklardan anında haberdar olmanız için geliştirilmiştir. Paket sorgulama, Turkcell kalan öğrenme, TL yükleme ve hangi tarifede olduğnuzu öğrenebilirsiniz. Turkcell Hesabım Android ve iOS Turkcell Hesabım Uygulaması ücretsiz olup 3G, 4.5G, veya Wifi bağantınız üzerinden mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. GSM numaranız ile belirleyeceğiniz şifreniz ile kayıt olup hesap ekleme sonrasında giriş yapabilirsiniz. Sarı kutu ile ilgili puan bilgilerini ve geçmiş işlemlerinizi ulaşın. Yurt dışı, yurtiçi, arama ayarları, numara engelleme, PUK kodu öğrenme ve hattınız için gerekli işlemleri yapmanız için online işlemler Turkcell uygulamasıdır.

Turkcell Hesabım Özellikleri

Kolay kullanışlı ve modern ara yüzü
Fatura ödeme, TL yükleme ve Turkcell fatura detayları
İnternet paketi ve tarifenize ek paketler satın alın
Turkcell salla kazan kampanyası
Turkcell kalan özeti öğren
Hediye internet paketi ve sarı kutu
Hesap sorgulayın
Apk sürümünü android için indirebilirsiniz.
Turkcell Superonline aboneleri kullanımlarını takip edebilir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *