Turkcell TV+ Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciLIFECELL TV YAYIN VE ICERIK HIZMETLERI A.S.
  • DilTürkçe
  • Boyut31.5
  • Versiyon5.16.0
Turkcell TV+ Apk indir

Turkcell TV+ Apk indir

Turkcell TV+ APK indir Android mobil TV uygulaması, TV+ dizi, film, sinema, çizgi film ve canlı maç izleme uygulamasıdır. Turkcell’in müşterilerine sunmuş olduğu bir internet...

Turkcell TV+ APK indir Android mobil TV uygulaması, TV+ dizi, film, sinema, çizgi film ve canlı maç izleme uygulamasıdır. Turkcell’in müşterilerine sunmuş olduğu bir internet televizyonudur.

Turkcell TV+ APK indir, bu uygulama sayesinde kullanıcılar, cep telefonu, tablet, bilgisayar ve smart televizyonlarından canlı TV kanallarını, dizi ve film gibi içerikleri, canlı spor karşılaşmalarını, belgeselleri ve daha birçok programı izleyebilirler. Ayrıca uygulama üzerinden çocuklara özel çizgi filmler, eğitici programlar ve belgeseller de bulunmaktadır. Turkcell TV+ APK indir Android mobil uygulamasına abone olan kullanıcılar, ayrıca uygulama içerisinde bulunan geniş film ve dizi arşivine erişebilirler.

Turkcell TV+ Tekrar İzle ve Kaydet Nasıl Yapılır?

Turkcell TV+ APK indirip tekrar izlemek veya kaydetmek istediğiniz programlar için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Öncelikle, Turkcell TV+ APK Android uygulamasını açın ve izlemek veya kaydetmek istediğiniz programın bulunduğu kanalı seçin.
  2. Programı başlatın ve ekranda görünen “Geri Sar” ve “Duraklat” düğmeleriyle programı kontrol edin.
  3. Programın tekrar izlenmesi için “Geri Sar” düğmesine tıklayın ve programın başından tekrar izlemeye başlayın.
  4. Programı kaydetmek istiyorsanız, programı izlerken kaydetmek istediğiniz noktaya kadar ilerleyin ve ardından “Kaydet” düğmesine tıklayın.
  5. Kaydedilen programlarınızı daha sonra izlemek için ana menüden “Kaydedilenler” seçeneğine tıklayın ve kaydedilen programlarınızın listesine erişin.

Bu adımları takip ederek Turkcell TV+’da tekrar izlemek veya kaydetmek istediğiniz programları kolayca bulabilir ve izleyebilirsiniz.

Turkcell TV+ Apk indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *