Up Call Turkcell
Up Call Turkcell

Up Call Turkcell

UpCall, Turkcell abonelerin android ve iOS cihazlarından bilinmeyen numaraları öğrenebileceği Turkcell arama ve kim arıyor uygulamasıdır. Aramalarınızı tek bir ekrandan yönetebileceğiniz ve aramalarınıza...

UpCall, Turkcell abonelerin android ve iOS cihazlarından bilinmeyen numaraları öğrenebileceği Turkcell arama ve kim arıyor uygulamasıdır. Aramalarınızı tek bir ekrandan yönetebileceğiniz ve aramalarınıza konu ekleyerek arama yapabilirsiniz.

UpCall Turkcell, rehberinizde kayıtlı olmayan sizi bilinmeyen numaralar aradığından numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Aramalarınıza konu ekleyin, grup aramaları yapın ve bilinmeyen numaralar kime ait öğrenin. UpCall Android ve iOS için Turkcell Bilinmeyen Numaralar sayesinde tek dokunuşlar birden fazla kişi aynı anda arama ve kimin aradığını öğrenmek için kullanılıyor. Bilmediğiniz bir mekanın numarasını bulabilir ve acil numaralara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Not: Turkcell hattınızın ses tarife paketinizde ücrete tabidir. Grup arama özelliği ücretsiz sunuluyor ancak kişileri tek tek aradığınızda tarifenizde ücretlendiriliyor. Dilerseniz haberim olsun özelliğini kullanarak 2.99 TL olarak ücret ödeyerek kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *