UpCall

UpCall

UpCall APK indir, Turkcell abonelerin android cihazlarından bilinmeyen numaraları öğrenebileceği Turkcell UpCall arama ve kim arıyor uygulamasıdır. Aramalarınızı tek bir ekrandan yönetebileceğiniz ve...

UpCall APK indir, Turkcell abonelerin android cihazlarından bilinmeyen numaraları öğrenebileceği Turkcell UpCall arama ve kim arıyor uygulamasıdır. Aramalarınızı tek bir ekrandan yönetebileceğiniz ve aramalarınıza konu ekleyerek arama yapabilirsiniz.

UpCall Turkcell, rehberinizde kayıtlı olmayan sizi bilinmeyen numaralar aradığından numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Aramalarınıza konu ekleyin, grup aramaları yapın ve bilinmeyen numaralar kime ait öğrenin. UpCall Android APK indirip Turkcell Bilinmeyen Numaralar sayesinde tek dokunuşlar birden fazla kişi aynı anda arama ve kimin aradığını öğrenmek için kullanılıyor. Bilmediğiniz bir mekanın numarasını bulabilir ve acil numaralara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Not: UpCall APK indirip, Turkcell hattınızın ses tarife paketinizde ücrete tabidir. Grup arama özelliği ücretsiz sunuluyor ancak kişileri tek tek aradığınızda tarifenizde ücretlendiriliyor. Dilerseniz haberim olsun özelliğini kullanarak 2.99 TL olarak ücret ödeyerek kullanabilirsiniz.

Upcall APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize indirip bilinmeyen numaraları öğrenebilir ve numara sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Turkcell Upcall ile yepyeni bir arama deneyimi yaşabilir ve kimin aradığını görebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *