VakıfBank Mobil Bankacılık Apk indir
 • Ücretsiz
 • GeliştiriciTürkiye Vakıflar Bankası T.A.O.
 • DilTürkçe
 • Boyut161 MB
 • Versiyon3.0.0
VakıfBank Mobil Bankacılık Apk indir

VakıfBank Mobil Bankacılık Apk indir

VakıfBank Mobil Bankacılık APK indir, Android Vakıfbank internet bankacılığı mobil uygulaması, VakıfBank müşterilerinin iOS veya Android işletim sistemli mobil cihazları üzerinden bankacılık işlemlerini...

VakıfBank Mobil Bankacılık APK indir, Android Vakıfbank internet bankacılığı mobil uygulaması, VakıfBank müşterilerinin iOS veya Android işletim sistemli mobil cihazları üzerinden bankacılık işlemlerini yapmalarına olanak tanıyan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde müşteriler, banka şubesine gitmeden hesaplarını yönetebilirler.

VakıfBank Mobil Bankacılık APK indir, internet bankacılığı uygulaması ile müşteriler, hesap bakiyelerini sorgulayabilir, para transferi yapabilir, kredi kartı borçlarını ödeyebilir, fatura ödemelerini gerçekleştirebilir, yatırım işlemlerini takip edebilir, kredi başvurularını yapabilirler.

Bu uygulama sayesinde müşteriler, bankacılık işlemlerini her zaman ve her yerden hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler.

VakıfBank Mobil Bankacılık Uygulaması Nasıl Kullanılır?

VakıfBank Mobil Bankacılık APK Android uygulamasını kullanmak oldukça kolaydır. İşte adım adım VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasını kullanma süreci:

 1. Öncelikle, VakıfBank müşterisiyseniz, VakıfBank Mobil Bankacılık APK Android dosyasını indirVip.com’dan, App Store veya Google Play Store’dan VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasını indirin.
 2. Uygulamayı açın ve giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
 3. Giriş yaptıktan sonra, ana sayfada hesap bakiyelerinizi ve son işlemlerinizi görebilirsiniz.
 4. Para transferi yapmak isterseniz, “Para Transferi” sekmesine tıklayın ve transfer yapmak istediğiniz hesap numarasını, tutarını ve açıklama kısmını girin.
 5. Fatura ödeme işlemleri için “Fatura Ödeme” sekmesine tıklayarak fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 6. Kredi kartı ödemeleri için “Kredi Kartı Ödeme” sekmesine tıklayarak kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.
 7. Yatırım işlemleri için “Yatırım” sekmesine tıklayarak hisse senedi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 8. Kredi başvurusu yapmak için “Kredi” sekmesine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

VakıfBank Mobil Bankacılık APK indir Android mobil internet bankacılığı uygulamasını kullanırken dikkatli olmanız, şifrenizi kimseyle paylaşmamanız ve işlemlerinizi güvenli bir internet bağlantısı üzerinden gerçekleştirmeniz önemlidir.

VakıfBank Mobil Bankacılık Apk indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *