Voloco Apk indir

Voloco Apk indir

Voloco apk indir, Voloco otomatik ses akortu + armoni android sesi akort etme, müzik kayıtları yapabilme ve ses akordu ritim uygulamasıdır. Voloco, müzikle ilgilenenlere hitap...

Voloco apk indir, Voloco otomatik ses akortu + armoni android sesi akort etme, müzik kayıtları yapabilme ve ses akordu ritim uygulamasıdır. Voloco, müzikle ilgilenenlere hitap eden bir uygulamadır. Herhangi bir alete gerek kalmadan sesinizi akort etmenizi sağlayan uygulama sayesinde kusursuz seslere ulaşabilirsiniz.

Voloco APK indir

Uygulamanın Voloco APK Android dosyasını indirdikten sonra yükleme için izin verebilir ve herhangi bir ödeme yapmadan uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Voloco Otomatik Ses Akortu Armoni Özellikleri

Voloco Otomatik Ses Akortu Armoni Android uygulamanın ara yüzü son derece kolay olup otomatik ses akordu seçeneği ile sesinizdeki pürüzlerin düzeltilmesini sağlayabilirsiniz. Ses kaydınızı yaptıktan sonra otomatik seçeneğini tercih edebileceğiniz gibi farklı müzik türleri için ayrıca seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Rap kaydı yapmayı planlıyorsanız kayıt öncesinde ritim kütüphanesine göz atabilir ve profesyonel bir kayıt yapabilirsiniz. Voloco APK uygulaması ile kaydettiğiniz sesleri sosyal medyada paylaşabilir ya da dışarı aktarabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *