Windows bağlantısı Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciMicrosoft Corporation
  • DilTürkçe
  • Boyut27 MB
  • Versiyon3.7.9
Windows bağlantısı Apk indir

Windows bağlantısı Apk indir

Windows bağlantısı APK indir uygulaması, Microsoft tarafından geliştirilen ve bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında bağlantı kurmanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile bilgisayarınızda...

Windows bağlantısı APK indir uygulaması, Microsoft tarafından geliştirilen ve bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında bağlantı kurmanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile bilgisayarınızda yer alan dosyalara Android cihazınızdan erişebilir, bilgisayarınızı Android cihazınızdan kontrol edebilir ve Android cihazınızdaki bildirimleri bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama ile bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında kopyalama ve yapıştırma işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Windows bağlantısı APK indir

Windows bağlantısı APK uygulaması, Windows 10 veya üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarda ve Android 7.0 veya üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilir. Bu uygulamayı kullanmak için, öncelikle bilgisayarınızda Windows bağlantısı uygulamasını Microsoft Store’dan indirmeniz ve kurmanız gerekmektedir. Ardından, Android cihazınızda Windows bağlantısı uygulamasını Google Play Store’dan indirmeniz ve kurmanız gerekmektedir.

Windows bağlantısı uygulamasını kurduktan sonra, bilgisayarınız ve Android cihazınız arasında bağlantı kurmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

1. Bilgisayarınızda Windows bağlantısı uygulamasını açın.
2. Android cihazınızda Windows bağlantısı uygulamasını açın.
3. Android cihazınızda, bilgisayarınızın adını seçin.
4. Android cihazınızda, bilgisayarınızda görüntülenen kodu girin.
5. Bilgisayarınızda, Android cihazınızda görüntülenen kodu girin.

Bu adımları tamamladıktan sonra, bilgisayarınız ve Android cihazınız arasında bağlantı kurulacaktır. Bu bağlantı sayesinde, bilgisayarınızda yer alan dosyalara Android cihazınızdan erişebilir, bilgisayarınızı Android cihazınızdan kontrol edebilir ve Android cihazınızdaki bildirimleri bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, bu bağlantı ile bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında kopyalama ve yapıştırma işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Windows bağlantısı APK uygulaması, bilgisayarınızı ve Android cihazınızı birbirine bağlayarak üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olan kullanışlı bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak, bilgisayarınızda yer alan dosyalara Android cihazınızdan erişebilir, bilgisayarınızı Android cihazınızdan kontrol edebilir, Android cihazınızdaki bildirimleri bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz ve bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında kopyalama ve yapıştırma işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *