Words of Wonders Apk indir
Words of Wonders Apk indir

Words of Wonders Apk indir

Words of Wonders APK indir, Türkçe kelime bulmaca oyunu olan Words of Wonders (WOW) Android mobil cihazlara ücretsiz indirip gizli kelimeleri bulun. Words of Wonders...

Words of Wonders APK indir, Türkçe kelime bulmaca oyunu olan Words of Wonders (WOW) Android mobil cihazlara ücretsiz indirip gizli kelimeleri bulun.

Words of Wonders APK indir, sevilen Android kelime oyunlarından birisidir. Oldukça geniş bir yaş aralığına hitap eden oyun kelime kapasitenizi geliştirmenize yardımcı olur. Ayrıca beyninizin aktif olarak çalışarak Alzheimer gibi nörolojik hastalıklara yakalanma riskinizi de azaltır.

Words of Wonders Oyun Özellikleri

Dünyada 2 milyon kişi tarafından aktif olarak oynanan oyun 100 milyondan fazla kişi tarafından denenmiştir. Oyunun cihazınızda kapladığı yer yalnızca 164 MB olarak bilinmektedir. İstanbul’da geliştirilen Words of Wonders Android oyununu oynayabilmek içinse cihazınızın minimum 5 Android sürümüne sahip olması gerekmektedir.

Oyunun hikâyesi dünyaya gezerek yedi harikayı keşfetme sürecine dayanaktadır. Bu harikaları keşfederken kendinizi geliştirmiş olacaksınız. Oyuna alışabilmeniz için ilk seviyeler çok daha kolaydır. Türkçe kelime bulmaca oyununu başarıyla tamamladığınız seviyeler sonrasında daha fazla harften oluşan zorlu kelimelere geçersiniz. Ayrıca unutmamalısınız ki kelimeler arasında bir bağlantı da olacaktır.

Words of Wonders APK Android oyununu oynayıp kelimeleri bulduktan dünya ile ilgili yeni bilgiler de edineceksiniz. Bu sayede genel kültürünüz de atacaktır. Ayrıca unutmamalısınız ki oyunu tek başınıza oynamak zorunda değilsiniz. Arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz.

Words of Wonders APK Android indir

Gizli kelimeleri bularak dünyayı keşfedebileceğiniz Words of Wonders APK Android ve mobil telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Türkçe kelime bulmaca oyunudur.

Words of Wonders Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fugo.wow&referrer=utm_source%3Dindirvip.co

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *